Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Photoshop (color) tuning 405 :)


Sektor

Recommended Posts

Nudil jsem se, taxem poměnil přes photoshop barvu mojí 405ky ... aspoň napište názor :o)

-Foceno mobilem, takže ostrost barev lepší být v tomto případě bohužel nemohla :-/

ODKAZ TADY :

http://www.hlucinrulez.com/photogallery.php?album_id=24

btw : Kdyby mel nekdo vyslovene zajem o takoveto prebarveni sveho milacka - at se mi ozve na ...

rosticekm@seznam.cz / icq : 221-170-845 :roker

[upravil dne 14/10/06 Sektor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ooooo ... to me tesiii ;) Co takhle dát někdy scuka v Hlučíně na štěrkovně ? Pokud se nepletu ... nějakej ten rok zpátky se zde něco dělo a viděl jsem vlaječku Pežotu ... mozna by bylo good to realizovat , nez zacne ,,zima,, ktera uz da se rict zacala ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Ooooo ... to me tesiii ;) Co takhle dát někdy scuka v Hlučíně na štěrkovně ? Pokud se nepletu ... nějakej ten rok zpátky se zde něco dělo a viděl jsem vlaječku Pežotu ... mozna by bylo good to realizovat , nez zacne ,,zima,, ktera uz da se rict zacala ... ;)

:myslim to jako po me chces, abych to zase cely den myl a puliroval, co? :D ale nejaka akce by se uskutecnit mohla, co rikaji dalsi kolegove z okoli? Rimmer a spol? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...