Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZIAROVKY do zadnych smeroviek na 406 novy


ajven

Recommended Posts

caute dríči, mam jednu otazku. Tak som sa dnes hral so zadnymi svetlami na 406ke a co nevidim. Ziarovka na smerovku mala po sebe akusi popraskanu farbu. Teraz neviem ci tam maju ist oranzove ziarovky do smeroviek alebo stacia len biele. Dajte vediet dríči. Podla toho kto mi poradi tak to zariadim. Diky vopred za info. Čafte fšetci.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme ze tam musi byt oraznzova zarovka 21W s klasickou kovovou patici, ta barva na starsich zarovkach obcas popraska a oloupe se,takze pak uz nesviti tak oranzove ale spis do bila, uz jsem zazil, ze kamos se kterym jsem byl na technicky prohlidce STK ji musel pred zraky technika vymenit, pac ho s tim nechtel pustit dal.

Jo a az si pujdes koupit jinou, tak si vezmi tu starou s sebou, jsou totiz dva druhy tech patic, ted presne nevim v cem, ale lisi se a nejdou zamenit, to jsme prave resili na te technicke, ze kamos mel sice oranzovou zarovku nahradni, ale mela spatnou patici a nesla namontovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

samozrejme ze tam musi byt oraznzova zarovka 21W s klasickou kovovou patici, ta barva na starsich zarovkach obcas popraska a oloupe se,takze pak uz nesviti tak oranzove ale spis do bila, uz jsem zazil, ze kamos se kterym jsem byl na technicky prohlidce STK ji musel pred zraky technika vymenit, pac ho s tim nechtel pustit dal.

Jo a az si pujdes koupit jinou, tak si vezmi tu starou s sebou, jsou totiz dva druhy tech patic, ted presne nevim v cem, ale lisi se a nejdou zamenit, to jsme prave resili na te technicke, ze kamos mel sice oranzovou zarovku nahradni, ale mela spatnou patici a nesla namontovat

Diky ferry. Vzdy som hovoril, ze nie je nad dobru radu. :-))

Musim povedat, ze pocuvat Tri sestry a chatovat tu je fajn vec!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...