Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakovisko Francuzov SK


Durexpepo

Recommended Posts

On dovaza cisto len francuzke stroje vecinov peugeoti a ma celkom dobre ceny napr. co som kupoval trisky aj z drziakmi vsetky 4 za 1400Sk, Hlava+vacka+strekovace=5000sk stredni panel z hodinami a ovladanim kurenia na novy model -200Sk.to vrakovisko je v v malich uherciach(MALE UHERCE) pri partizanskym pred auto fuzo(ktory to tam trochu poznaju)

CISLO:orange-0905598407

t-mobile-0903152434

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
Původně zaslal: bombarderik

Jedno je este aj v trnave. Lubko bude vediet dat kontakt.

Prosim ake ? V Trnave, pokial viem, ziadne vrakovisko zamerane na francuzov nemame ... Ani v blizkom okoli ...

Jedine co je v Trnave rozsierenejsie na ND, je jedno klasicke autovrakovisko, ktore ale vobec nie je zamerane na francuzov, toboz na peugeoty ...

www.autovraky.sk

Ine vrakoviska, co by tu rozpredavali diely som nevidel . Jedno je v areali byvaleho skloplastu, ale pokial viem, ty dieli nepredavaju, a jedno bolo hodne davno ako sa ide na strelnicu ... To uz tam ale nie je min 10 rokov ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tych universauto mam zadnu napravu :D... ked som ju zhanal boli jedini, kto ju mal vtedy...pristup maju dobry, sklad napratany, trochu garazovy styl mozno, ale dielov mali habadej, ceny neviem ako, nemam s cim porovnat:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...