Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Silverline H4


BobyD

Recommended Posts

Takze panove musim konstatovat ze ac tyhle zarovky H4 stoji cca 40 kc vydrzeli zatim nejdele ze vsech co jsem tam mel vcetne Osramu.Obvykle tam vydzi tak mesic tyhle uz jsou tam dva a to auto sviti denne 8-10 hodin.:potlesk POZOR toto se tyka opravdu pouze zarovek ostatni dily silverline bych hodnotil spse opacne:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, mě Noname H4 svítily 60 tkm, než se jedna odporoučela. Tak jsem koupil Tungsramy +30% na obvyklé wattáži (85,- Kč / ks) a vydržely cca 30 tkm (přičemž mě opustily pak nějak najednou obě), teď jsou tam Phillips +30% (80,- Kč / ks) a dávám jim tak 35 tkm ;)

Nezapomeňte, že čím vyšší svítivost, tím většinou tenčí vlákno - a tím větší možnost přerušení drátu otřesama, přepálením apod.

No a do vyšší wattáže bych osobně u 205, 405 možná i 306 nešel, bo nemají relé a veškeré proudy tečou přes tu páčku, která stojí nová okolo 1400,- , na vrakáči polovic a přitom krásně vypalují kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A u vyšší wattáže taky docela trpěj paraboly ... mám doma jedno světlo, kde byly používaný 100w H4 a paraboly docela dostali za uši...

Jinak já mám většinou žárovky na 1 rok +/- značka nevim 30%vyšší svítivost bílé světlo cena 300,- za pár v OBI:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

Nejde o elektriku mam spatny paraboly chtel jsem jen rict ze zatim zvydrali 2x tolik a furt sviti zarovky co mam v Omeze tam jsou 5let a sviti

Tady na 205 se da ve zkracenem procesu pomerne dobre vyzkouset zivotnost jestlize maji vsechny zarovky stejne podminky

Ty žárovky jsem koupil taky a fakt dobrý i cena uspokojivá,mám teda ale H7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Citros

pánové mám H4 silverstar +50% od Osramu a jezdím už druhým rokem při celodenním svícení a to jezdím dost a dost...:papa

to dělaj i 50%navíc jo:o
Silverstar uvádí výdrž cca 200 hod. což je docela málo, lepší jsou Philips, nebo Eufab Golden line, ty Eufab mám a 100% spokojenost, jsou plněné Xenonovým plynem a 2 roky záruka, výrobce uvádí dokonce 5 let. EUFAB ZDE, PHILIPS ZDE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Silverstar uvádí výdrž cca 200 hod. což je docela málo, lepší jsou Philips, nebo Eufab Golden line, ty Eufab mám a 100% spokojenost, jsou plněné Xenonovým plynem a 2 roky záruka, výrobce uvádí dokonce 5 let. EUFAB ZDE, PHILIPS ZDE

Ty Eufaby mam taky, pokud ti zarovka praskne, dojedes ,nebo posles ji tam kde jsi ji koupil a oni ti daji novou, kamos je mel na aute asi tri roky a menil asi dvakrat, ja ji nedavno menil po roce provozu ( cca 17 000km )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...