Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem trochu leštil a fotil


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Vždyť to jde velmi dobře rozleštit. Suchým hadrem rozleštíš ten film na karoserii bez problémů. S leštičkou jsem ještě nedělal a nemusí to být špatné. To víš, chce to více času při ručním leštění. Ale výsledek stojí za to! A jak jsem pal, slunce a teplá karoserie má vliv na výsledek. A nebo to nesmíš nechat dlouho zaschnout. A ty jsi to dělal leštičkou??

Právě že jsem to taky dělal ručně suchým hadrem, ale ať jsem leštil, jak jsem leštil, pořád tam zůstávaly šmouhy. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Původně zaslal: OK406

Vždyť to jde velmi dobře rozleštit. Suchým hadrem rozleštíš ten film na karoserii bez problémů. S leštičkou jsem ještě nedělal a nemusí to být špatné. To víš, chce to více času při ručním leštění. Ale výsledek stojí za to! A jak jsem pal, slunce a teplá karoserie má vliv na výsledek. A nebo to nesmíš nechat dlouho zaschnout. A ty jsi to dělal leštičkou??

Právě že jsem to taky dělal ručně suchým hadrem, ale ať jsem leštil, jak jsem leštil, pořád tam zůstávaly šmouhy. :nevim

Teda chlapi nic ve zlým, ale je vidět, že se máte čas i nudit, když dokážete takovou blbinu řešit půl weekendu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Lepší leštit auto a řešit šmouhy, než třeba chodit po hospodách a ráno zhulený a zežraný dělat ostudu:D:D:D:D:D

Tak ať si řešej;)

[upravil dne 18/3/07 Radek Hurvajz]

hehe:D:D:D ostuda se da delat i bez toho:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: přijeď někdy a poznáš, že to není žádná nuda vyčistit a naleštit auta a pak můžeš zajít na Pardála a vyčistit se po leštění :myslim:D:D:D:D

Marlin: Tak to je pěkná práce:super

Myslím si, že je lepší na silnicích potkávat čistá auta, kde je vidět, jak se o ně majitel stará než špinavá a zablácená auta, které mají zašpiněné světla (přední i zadní) nebo spz (rz).;):):)

[upravil dne 19/3/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

Kluci, kdyby jste se náhodou nudili, tak moje auto by taky potřebovalo vyleštit :D , já letos začala a skončila u kapoty :roll .

Vloni to bylo u sloupku, tak ještě pár let a budeš to mít celé :D:D:D:D:D:D:D:D

Abych to auto pak ještě vůbec měla.... :myslim:D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...