Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem trochu leštil a fotil


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

jak to myslis nekde z ruska? :grr

mackam v pze, a normalne se pohybuji v okoli Ceske Lipy....

ale v praci mam na to jeste sofistikovany hardware.... tepovac, parni cistic, prumyslovy lux,a odsmradovac

Ale někde tam byla nějaká azbuka na zdech na tech tvých fotkách
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

hnedle za mimon... cca 20km od lipy....

proste tady

Jééé, Mimoň znám, že mě to nenapadlo, jeli jsme tam tudy jednou do Děčína, mám tam příbuzny, a nějaký ruský kápo nás nepustil a my nevěděli proč, asi za minutu se z lesa vyřítili dva tanky, kápo naskočil a byl pryč, pak jsme se klepali až na konec Mimoně že nás nějakej tank převálcuje:D Od ty doby jsme radši jezdili okolo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

OK406: Leštil jsi to ručně nebo máš na to nějakou leštičku? Měl jsem podobnej vosk (akorát zelenej obal) a při ručním leštění tam zůstávaly děsný šmouhy. Prostě se mi to nepodařilo dobře rozleštit. Nakonec jsem to nevydržel s nervama a jel znova na wapku, kde jsem to smyl. Jinak pěkný autí. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť to jde velmi dobře rozleštit. Suchým hadrem rozleštíš ten film na karoserii bez problémů. S leštičkou jsem ještě nedělal a nemusí to být špatné. To víš, chce to více času při ručním leštění. Ale výsledek stojí za to! A jak jsem pal, slunce a teplá karoserie má vliv na výsledek. A nebo to nesmíš nechat dlouho zaschnout. A ty jsi to dělal leštičkou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...