Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem trochu leštil a fotil


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Aluška: I když bych možná vyjímku udělat mohl, půlku už máš hotovou, autí je menší, tak by to bylo za chvilku:D:D:D:D:D

Nooo, :D :D , žádná půlka hotová není, já jsem totiž začala a skončila u toho stejného sloupku :mad::D :D :cool: .

No to je dobrý:D:D:D:D

Ale to nic nemění na tom, že si můžeš udělat brigádu :D:D .

Jaj že bych si udělal výlet do Brna. :D No mam tam kamoše kteryho jsem dlouho neviděl, ale je to policajt a ty vidět nemusim, tak teď nevim:bojim:aut:D:D

Auto čeká a kamarád policajt bude dohlížet, jestli jsi to správně naleštil :D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Auto čeká a kamarád policajt bude dohlížet, jestli jsi to správně naleštil :D :D :D :D .

Kamarád policajt mi včera volal, kecal 3 hodiny na Skype, asi ho zastřelim jeho pistolí:D:D:D:D. A autíčko?? leda že ho přivezeš ke mě před barák jako Peta:D:D:D:D

Mám to pochopit tak, že když ho přivezu, ty ho vyleštíš? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo - CHYBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Kdo se moc ptá, moc se dozví

(já bych po takové výzvě zareagoval tak, že bych piškota na místo dovalil - předem bych si ale vyčíhl moment, kdy dotyčný Radek bude kamsi odskočen (třeba bych přes mobil i odskočení zařídil) a klíče předal jeho manželce nebo dítkům s tím, že manžel (otec) mi slíbil, že auto vypucuje - a Mazdičkou s Tvou ženou bych odjel s tím, že až to bude hotovka tak mi má zavolat)

Lumpárna, ale za zkoušku nic nedáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Péťo - CHYBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Kdo se moc ptá, moc se dozví

(já bych po takové výzvě zareagoval tak, že bych piškota na místo dovalil - předem bych si ale vyčíhl moment, kdy dotyčný Radek bude kamsi odskočen (třeba bych přes mobil i odskočení zařídil) a klíče předal jeho manželce nebo dítkům s tím, že manžel (otec) mi slíbil, že auto vypucuje - a Mazdičkou s Tvou ženou bych odjel s tím, že až to bude hotovka tak mi má zavolat)

Lumpárna, ale za zkoušku nic nedáš

No tohle, prevíti jedni:D:D:D. To Peťa nabízel že mi auto doveze, tak jsem to uvedl jako dobrý příklad Alušce.:D :D:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Radku co to máš za anténu?? Von vám tam skáče signál radia Impulz, když se dělaj vlnky na Rozkoši? Nebo Ti někdo originál otočil?:D

No je to tuning hliníková krátká antenka, jen na tu krátkou nějak šlo málo signálu, tak jsem na nerez prut vyřízl 2 závity a bylo. A je kratší než origoš, bylo málo nerezu:D:D:D Já ji dostal a bylo mě blbý ji tam nedat, ale asi tam tu origo vrátím:D

[upravil dne 13/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek> Tyjo, ty 14-ky jsou fakt malicky :) .. neuvazovals o 15-kach? Ja mel origo 14ky, ale nechal jsem je na zimu a na leto koupil o palec vetsi a hned to bylo poznat :).

Nalesteny to mas jedna radost :). Taky jsem takhle lestivaval...

0008.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Radek> Tyjo, ty 14-ky jsou fakt malicky :) .. neuvazovals o 15-kach? Ja mel origo 14ky, ale nechal jsem je na zimu a na leto koupil o palec vetsi a hned to bylo poznat :).

Nalesteny to mas jedna radost :). Taky jsem takhle lestivaval...

[

No ty 14tky liťáky tam už byly když jsem to v srpnu koupil, docela se mi líběj a maly mi nepřijdou, teď sem kupoval zimáky za 6t. a předtím kaťák za 5t. sem docela vysátej. Takže větší někdy, jednou, možná. Ale spíš asi ne, hlavně že to jezdí:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...