Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČZ 175 --- asi jsem se zbláznil!!


Dakaros

Recommended Posts

Ahoj lidi! O weekendu jsem se asi zbláznil, pač jsem si dovez od bratránka motorku ČZ 175 (novej model s hranatou nádrží a blinkry) v celkem špatnym stavu! Bratránek si jednu koupil na ND a tudhle mu dali jako bonus:-), jemu byla na nic a tak mi ji za pár šupů nechal! (no a já mam přez zimu co dělat)

Věci jako oloupaný chrom z kol, elektrika, lak na dostupných místech, Go motoru jsou pro mě, nebo kámoše hračka. S čím si ale nevím rady je nádrž! V tý byl asi 100letej benzín a tuna usazenýho oleje a dost koroze!!!

Můj dotaz spočívá v tom, jestli někdo z vás neví, co s tou nádrží, jestli se vyplatí ji nějakým způsobem (a hlavně jakým) renovovat, nebo se vyplatí někde sehnat novou???

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Ahoj lidi! O weekendu jsem se asi zbláznil, pač jsem si dovez od bratránka motorku ČZ 175 (novej model s hranatou nádrží a blinkry) v celkem špatnym stavu! Bratránek si jednu koupil na ND a tudhle mu dali jako bonus:-), jemu byla na nic a tak mi ji za pár šupů nechal! (no a já mam přez zimu co dělat)

Věci jako oloupaný chrom z kol, elektrika, lak na dostupných místech, Go motoru jsou pro mě, nebo kámoše hračka. S čím si ale nevím rady je nádrž! V tý byl asi 100letej benzín a tuna usazenýho oleje a dost koroze!!!

Můj dotaz spočívá v tom, jestli někdo z vás neví, co s tou nádrží, jestli se vyplatí ji nějakým způsobem (a hlavně jakým) renovovat, nebo se vyplatí někde sehnat novou???

Díky za rady!

Nacpi do ní kamínky a hrubej písek trochu vody a míchej a míchej a vyplachuj až bude vevnitř jako nová, tak to dělají veteránisti co u nás renovujou motorky, bohužel nevím jestli to potom nějak konzervujou, ale myslím že tam stačí mít benzin s olejem a je klid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

já furt co ti tam chybí, a ony lištičky (tím nemyslím mladé lišky)

Mlady lišky tam fakt chyběj, a chybí tam nápis Octavia na předním blatníku. Prostě není no. Takhle to má vypadat:D:D:D tohle je teda Felicie

[upravil dne 12/10/06 Radek Hurvajz]

post-0-14109594912162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Ahoj lidi! O weekendu jsem se asi zbláznil, pač jsem si dovez od bratránka motorku ČZ 175 (novej model s hranatou nádrží a blinkry) v celkem špatnym stavu! Bratránek si jednu koupil na ND a tudhle mu dali jako bonus:-), jemu byla na nic a tak mi ji za pár šupů nechal! (no a já mam přez zimu co dělat)

Věci jako oloupaný chrom z kol, elektrika, lak na dostupných místech, Go motoru jsou pro mě, nebo kámoše hračka. S čím si ale nevím rady je nádrž! V tý byl asi 100letej benzín a tuna usazenýho oleje a dost koroze!!!

Můj dotaz spočívá v tom, jestli někdo z vás neví, co s tou nádrží, jestli se vyplatí ji nějakým způsobem (a hlavně jakým) renovovat, nebo se vyplatí někde sehnat novou???

Díky za rady!

To máš něco takovyho?? Tohle je teda asi 350satka.

post-0-14109594911131_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Dakaros

Ahoj lidi! O weekendu jsem se asi zbláznil, pač jsem si dovez od bratránka motorku ČZ 175 (novej model s hranatou nádrží a blinkry) v celkem špatnym stavu! Bratránek si jednu koupil na ND a tudhle mu dali jako bonus:-), jemu byla na nic a tak mi ji za pár šupů nechal! (no a já mam přez zimu co dělat)

Věci jako oloupaný chrom z kol, elektrika, lak na dostupných místech, Go motoru jsou pro mě, nebo kámoše hračka. S čím si ale nevím rady je nádrž! V tý byl asi 100letej benzín a tuna usazenýho oleje a dost koroze!!!

Můj dotaz spočívá v tom, jestli někdo z vás neví, co s tou nádrží, jestli se vyplatí ji nějakým způsobem (a hlavně jakým) renovovat, nebo se vyplatí někde sehnat novou???

Díky za rady!

To máš něco takovyho?? Tohle je teda asi 350satka.

Ne, je to novější! Má to Hranatej motor s hranatym válcem! Vypadá to asi takto:

[upravil dne 12/10/06 Dakaros]

[upravil dne 12/10/06 Dakaros]

post-0-14109594911689_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cj

Jeje, podobnu CZ 175 mal otec a vzdy mi ako malemu chlapcovi vadilo, ze je strasne hlucna. Az ked som sa pozrel do technicaku tak som pochopil preco - mala udelenu vynimku na hlucnost:D

JJ, máš pravdu a taky měla napsáno že vibrace nesplňují limity a řidič musí po hodině jízdy udělat přestávku. Zvláštní stroj:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já ji jako 17ti letej měl půjčenou od otce, hlučná byla, ale myslím, že nic nějak závratnýho, je pravda, že vybrátor to byl pěknej, ale měla už dóóóst vyčochtanej motor! Uvidíme, až rozchodim tuhle!

Jo s těma kamínkama je to luxusní nápad, hned v pátek se na to vrhnu! Nevím, proč mě to nenapadlo, v Karibiku jsme s tim umývali všechno, i totálně připečený pekáče, a bylo to lepší než nejakej CIF, nebo JAR!

Díky mooc!

To Vertex: Nová neni problém, akorád se mi za ní nechce dávat litr. Na chatě máme dost takovejch lidí, který na moto seženou cokoliv, ale many many:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

S tou hlucnosti jsem se setkal u mnoho stroju nejen CZ, dokonce i Skoda 120 mela nejakou vyjimku ohledne hlucnosti .

No já měl 105tku a nic takovýho tam nebylo:bojim, tak nevim, i když to bylo 1988, je možny že to měli ještě uzky modely, dřív než udělali technicky dokonalý a tichý Mko:D :D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...