Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimní pneu na 406ku


Guest Radimo

Recommended Posts

Mám takový blbý dotaz,na 406ce kombi mám 14 kola 185/70, chci tam dát zimní 185/65 néni to malý rozměr? ty gumy jsou Firestone Winterhawk ale nedělají je 185/70, poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej tam treba Nokian W, ty se v predepsanem rozmeru 185/70 R14 delaji, loni jsem je sehnal asi za 1600 jednu a spokojenost

momentalne treba na www.rajpneu.cz jsou za 1556 a skladove zasoby jsou vice jak 100 Ks

Pokud tam das 175/70 R14, budes mit na obvodu o cca 4.5cm min, cili tachometr bude ukazovat mensi rychlost nez ve skutecnosti pojedes

[upravil dne 10/10/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na www.pneunet.cz je docela dost pneu 185/70 14R a dají se pořídit do 1300,- , nechce se mě dávat moc za zimáky na jaro chci 15ky liťáky tak musím někde trochu ušetřit, a co Sava eskimo S3 nemáš zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel jak ty Polarysi tak ty S3 ale druhou zimu to uz nebylo ono , pred tim jsem mel ojete Alpiny super i kdyz neme zadny vzorek sedeli lepe nez Barum ,ale s klidem doporucim Debicy Furio II bracha je ma na Octavii a vyjede vsude .

Jinak pokud by nekdo chtel muzu ty pneumatiky mit v K+K za velkoobchodni ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Medion

známej má na P406 195/65 R15 GOODYEAR ULTRAGRIP 7 a je velice spokojenej:papa

strejda je má a jsou hlečné jako prase tak nevím:D

na affaltě jo-maj směrovej dezén,ale sou na sníh a né na asfalt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radimo

Mám takový blbý dotaz,na 406ce kombi mám 14 kola 185/70, chci tam dát zimní 185/65 néni to malý rozměr? ty gumy jsou Firestone Winterhawk ale nedělají je 185/70, poraďte.

Ja mam Dunlop Winter Sport 185/65 R14 a jsem max spokojenej... letos tam budou 4ctvrtou zimu a maj najezdeno skoro 40 tisic.. novy totiz maji hloubku dezenu 8.8mm Ted mam 3.5 a nez pojedu na hory tak jeste jezdit budou.. pocitam ze na smetiste pujdou koncem roku.. ale myslim ze super vydrz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radimo

na www.pneunet.cz je docela dost pneu 185/70 14R a dají se pořídit do 1300,- , nechce se mě dávat moc za zimáky na jaro chci 15ky liťáky tak musím někde trochu ušetřit, a co Sava eskimo S3 nemáš zkušenost?

Ahoj kupil som si auto min. rok pred zimou a zrovna tam boli Sava Eskimo S3 m+s. Musim povedat ze som s nimi velmi spokojny. Lepsie ako nase Matadorky z Puchova. Myslim za Michelin alebo Bridgestone kupil SAVU a je to poznat na kvalite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...