Jump to content
Sign in to follow this  
jardas

Pískání u motoru

Recommended Posts

Ahoj všichni,

nevšiml jste si náhodou někdo pískání v motorovém prostoru při zapnutí klíčku do 2.polohy (tedy těsně před startováním)? Je to motor 1.6 benzin a je to slyšet buď při parkování v garáži nebo při otevřené kapotě. Dík za odpovědi.

Guest Jauda   
Guest Jauda

Mně to píská taky a příjemné to není. Mám 2.0 benzín. Třeba je to služba pažoutu na vyhánění myší z garáže... :D

Původně zaslal: Bohumil

Mohlo by to být benzínové čerpadlo, který po zapnutí zapalování dočerpá benzín do vstřikování.:myslim

to bude něco jiného, protože čerpadlo dočerpá do vstřiků během chvilky a tohle je slyšet hodně dlouho a nepřestává to. Po nastartování to už samozřejmě slyšet není, protože to přebručí motor.

Guest Jauda   
Guest Jauda

Já mám benzín a píská to non-stop. To čerpadlo to nebude. Ale co???? :mrk A je to schopné pískat i 2 hodiny v kuse - vyzkoušeno! :myslim

Původně zaslal: Bohumil

Já jsem zatím u mého Jeana žádné pískavé zvuky po otočení klíčkem neslyšel. :roll Nebo že bych byl tak hluchej? :o:D;)

Poslouchej Bohumile,už mě to začíná s..., když se objeví nějaká závada tak z Tebe jen vyleze \"tak tohle neznám\":roll ale jinak Ti k tomu gratuluji:super