Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vylet do protismeru..


Guest f3rdaaa

Recommended Posts

Je krasne pondeli odpoledne, cas burcaku, tak jsem vytahl kamose z Brna a vyrazili jsme k domovu (tedy spis do sklipku..). A jelikoz jsme spechali, tak jsme to palili co to dalo, teda v ramci moznosti mestskeho provozu. Vsechno bylo v klidu do te doby nez jsem najel do dost ostre zatacky (ono se to na prvni pohled nezda, ale je ta mrcha poradne zakroucena). Tak. Uz jsem byl najety v zatacce, na tachasku neco prez 70, a ejhle nejak se mi suticko neudrzelo ve svem pruhu a k velke radosti se v protismeru objevilo auto. Zadupl jsem brzdu a tocil volantem o 106, ale nebylo to nic platne, bo auti jelo bokem nezadrzitelne na protijedouci vuz. :-( :mad: Nastesti ho ridil zkuseny a velmi dobry ridic, protoze nevahal s trhnul to aby se mi vyhnul. Ja s kamosem srdce v krku, ale radi, ze jsme se vyhnuli... Cestou domu jsme potkali jeste par bouracek, coz uz nas nemohlo rozhodit.... :-) Nejveti prekvapeni bylo po te co jsme prijeli domu, vystoupili z auta a ja koukam, ze to vubec nebylo jen tak tak, ze jsme se potkali a ze muj milacek nejak zmenil barvu. Nastesti jsem mel jen jeho lak na svem, tak jsem to seskrabal a je pokoj. Akorat to svedomi me nejak trapi, ze jsem jel jako prase a melem zavinil dopravni nehodu. Opravdu se stydim a ridici protijedouciho vozu se omlouvam. :mad::mad:

Nj, ja to rikal, ze to chce na auto sirsi gumy.... ;):super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3rdaaa

Je krasne pondeli odpoledne, cas burcaku, tak jsem vytahl kamose z Brna a vyrazili jsme k domovu (tedy spis do sklipku..). A jelikoz jsme spechali, tak jsme to palili co to dalo, teda v ramci moznosti mestskeho provozu. Vsechno bylo v klidu do te doby nez jsem najel do dost ostre zatacky (ono se to na prvni pohled nezda, ale je ta mrcha poradne zakroucena). Tak. Uz jsem byl najety v zatacce, na tachasku neco prez 70, a ejhle nejak se mi suticko neudrzelo ve svem pruhu a k velke radosti se v protismeru objevilo auto. Zadupl jsem brzdu a tocil volantem o 106, ale nebylo to nic platne, bo auti jelo bokem nezadrzitelne na protijedouci vuz. :-( :mad: Nastesti ho ridil zkuseny a velmi dobry ridic, protoze nevahal s trhnul to aby se mi vyhnul. Ja s kamosem srdce v krku, ale radi, ze jsme se vyhnuli... Cestou domu jsme potkali jeste par bouracek, coz uz nas nemohlo rozhodit.... :-) Nejveti prekvapeni bylo po te co jsme prijeli domu, vystoupili z auta a ja koukam, ze to vubec nebylo jen tak tak, ze jsme se potkali a ze muj milacek nejak zmenil barvu. Nastesti jsem mel jen jeho lak na svem, tak jsem to seskrabal a je pokoj. Akorat to svedomi me nejak trapi, ze jsem jel jako prase a melem zavinil dopravni nehodu. Opravdu se stydim a ridici protijedouciho vozu se omlouvam. :mad::mad:

Nj, ja to rikal, ze to chce na auto sirsi gumy.... ;):super:D

Co to proboha meleš ?

Nechceš se dát vyšetřit ? T nechce širší gumy, to chce tě řezat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal cermak

Myslíš že to ten řidič tady bude číst že se mu omlouváš?Možná si se měl omluvit hned na místě.Možná bys tam taky hned dostal na tlamu.Docela se divim že se tady s tím chlubíš.:bojim:bojim

Já bejt tím řidičem, tak to votočím a jedu za ním, až bych ho někde zastavil tak bych ho rovnou zašlápnul jak hmyza, co kdyby to nevyšlo tak těsně a v autě by byly třeba děti, radši ani nedomýšlet. Dneska aby měl člověk strach v každý zatáčce z toho kdo mu tam vyletí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to fakt nechápu přoc sem něco takovýho někdo píše? :xvul

Nebejt takovejch jako seš ty tak není ten stupidní bodovej systém, kterej platí stejně jen na obyčejný lidi a nic nevyřeší a ty se tady tím ještě chlubíš, aby asi všichni věděli, že nepatříš za volant :bojim :bojim :bojim

Se divim,žes ješte nanapsal, žes jel zpátky nalitej, takový mam nejradši:xvul :potlesk

[upravil dne 10/10/06 BOSSCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bojim nechlubil bych se tim, ale je vidět, že Tě trápí trochu svědomí a to je dobře ... takže to příště snad neuděláš!!!

ps.:jinak každej, kdo tě tady vodstřelil, tak někdy určitě udělal pitomost, ale určo to nepřizná takhle jako ty (to se decentně cení) ale je fakt, že to tvoj byla megapitomina!!! ale nikdo neni neomylnej - taky jsem 2x pěkně zvostra proletěl na červenou ... že jsem si ji všimnul, až když jsem byl pod semaforama:mad::mad: (jen tak namátkou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

:bojim nechlubil bych se tim, ale je vidět, že Tě trápí trochu svědomí a to je dobře ... takže to příště snad neuděláš!!!

ps.:jinak každej, kdo tě tady vodstřelil, tak někdy určitě udělal pitomost, ale určo to nepřizná takhle jako ty (to se decentně cení) ale je fakt, že to tvoj byla megapitomina!!! ale nikdo neni neomylnej - taky jsem 2x pěkně zvostra proletěl na červenou ... že jsem si ji všimnul, až když jsem byl pod semaforama:mad::mad: (jen tak namátkou)

Jo každej někdy udělal nějakou blbinu, sebe nevyjímaje, ale to jakým způsobem to sem napsal vyznívá jako když se tím chlubí a čeká za to ještě pochvalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to zase tak nehrotil. Neni to tak davno, co sem nekdo psal, jak se kdesi honil a vylit do lesa, ze ;). Styl podani je rekneme trosku vice sebejisty, ale co uz.

Kazdopadne - zaslouzis par facek, ze jedes jako kreten, nectes silnici a letis rychle tam, kde to neznas. Jses si vedomej toho, zes neco zpusobil, nakej chudak ted musi resit novej lak a opravy, coz je ti sice hrozne lito, ale tomu frajirkovi to prachy nevrati.. :(. Mno .. syp si popel na hlavu a zpytuj svedomi a priste hlavne jed OPATRNEJC!

Ad brzdeni v nedotacivym smyku .. udelals presne to, co se delat nema, ale ted uz to vis, ze ;). Naopak pustit brzdu a nechat auto \"dojet\" tam, kam ma namireno (a uzit si pretacivy smyk, ze..coz zrovna 406 umi naprosto skvele), anebo naopak pridat a zkusit se nechat vytahnout .. anebo v krizovy situaci holt skubnout za rucku, pretocit a pokracovat. Posledni variantu bych nedoporucoval nikomu (vyjma pripadu v zimnim pocasi), nehlede k tomu, ze ten protijedouci ma dycky snahu se vyhnout a tim, ze bys to \"narovnal\", bys mu to jen ztizil. Kua, jsem se zase rozepsal..

[upravil dne 11/10/2006 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...