Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Rozměry pneu/disků


Luig

Recommended Posts

Zdravim,

ve velkým techničáku na svojí 106ce mám jedinej povolenej rozměr pneu 5.5 J X 14 ET 16 ; 175/60 R 14 78 H. To 175/60 R 14 78 H je jasný ale vysvětlí mi někdo co znamená ten zbytek? Jinak jde o 106 1,6 74kW rok 96 a shánim nějaký liťáky. Čeho se mám teda kromě 14 palců při hledání chytit, jaká je rozteč a tak vůbec... Proste tyhle čísla jdou uplně mimo mě tak budu rád za každou radu ;)

Jo a jestě jedna věc, teď mám na autě 165ky na plecháčích který bych si rád nechal jako zimáky ale musim sehnat 175ky. Můžu je dát na tyhle ráfky co mam na autě teď nebo už ten centimetr šířky navíc potřebuje širší ráfek. Díky moc

[upravil dne 9.10.06 Luig]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5.5J je sirka rafku v palcich. X 14 jsou proste 14ky kola a ET:16 je zalis, ten ovlivni jak to kole lezou ven nebo jsou zapadly v blatniku, cim mensi ET tim budou vic vylezly. ET14 je tedy doporuceny hloubka prave pro ty gumy 175/60.

Sirku rafka a k tomu gumu mas tady, je to dobre vysvetleny ;)http://www.epneu.cz/tech_podpora.php?PHPSESSID=NRxnmGz-4jGfZiRuarvur3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Béďa

5.5J je sirka rafku v palcich.................

.......... Sirku rafka a k tomu gumu mas tady, je to dobre vysvetleny ;)http://www.epneu.cz/tech_podpora.php?PHPSESSID=NRxnmGz-4jGfZiRuarvur3

Náhodou jsem sem zabrousil, super stránky:super, konečně to někde vysvětlili se vším všudy a ne jen napůl, jak je tomu v poslední době všude zvykem:potlesk :potlesk :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...