Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zavzpomínejte si...


KIRRA

Recommended Posts

Ahojte,no jo,byl to fakt nářez!:mrkDostal jsem ji tenkrát na Vánoce a byl jsem z toho úplně hotovej! Jen jsem pak trošku záviděl kamarádům, kteří měli tu verzi s chobotnicí a potapěčem.:P Ted jsem to vydržel do 100 bodů a docela nuda...:myslim Holt čas a technologie postoupily. Ale dobrá vzpomínka, mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No tak to máš pravdu, byl to nářez, tatík když na tom překonal rekord tak běžel radostí říct nám to a ukopl si o schod málem palec to si pamatuju přesně :super :super :super

No byla super, u nás ve škole nám ji učitelka ruštiny zabavila protože jsme se o ní prali, a to při hodině.:D:D:D:D:D Nějaky vymluvy že je to sdělano v CCCP nam nepomohli, hra skončila v šuplíku.:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo vyvalava to zajimavi asociace rekl bych ze to byl muj uvod do hracskeho sveta ze ktereho jsem vypad az tak o 15 let pozdeji je zajimavi ze kdyz to clovek vidi, docela presne se mu vybavy uhel pohledu na svet v te dobe a kdyz to srovnam s tim jak to vidim dnes bejt mym fotrem asi bych se zabil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuhle hru jsewm doma ani v rukou bohužel nikdy neměl - ale tento příspěvek mě přivedl k vzpomínce na rok 1986, kdy jsem byl na závodech v kapitistické cizině a většina autobusu si podobné hry zakoupila (bylo nám mezi 13 až 17 roky). No a když jsme se vraceli domů a řidičovi za zády pípalo 30 digitálních her, tak cca po hodině nevydržel, zastavil, prošel autobussem a se slovy \"Řek´jsem, že tady bude ticho\" hry vybral a odevzdal až v Čechách - po pravdě, když si na to dnes vzpomenu, ani se mu nedivím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak tuhle hru jsewm doma ani v rukou bohužel nikdy neměl - ale tento příspěvek mě přivedl k vzpomínce na rok 1986, kdy jsem byl na závodech v kapitistické cizině a většina autobusu si podobné hry zakoupila (bylo nám mezi 13 až 17 roky). No a když jsme se vraceli domů a řidičovi za zády pípalo 30 digitálních her, tak cca po hodině nevydržel, zastavil, prošel autobussem a se slovy \"Řek´jsem, že tady bude ticho\" hry vybral a odevzdal až v Čechách - po pravdě, když si na to dnes vzpomenu, ani se mu nedivím

to mi fakt neda.....to byl DOBREJ ROK!:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Medvěd

Tak tuhle hru jsewm doma ani v rukou bohužel nikdy neměl - ale tento příspěvek mě přivedl k vzpomínce na rok 1986, kdy jsem byl na závodech v kapitistické cizině a většina autobusu si podobné hry zakoupila (bylo nám mezi 13 až 17 roky). No a když jsme se vraceli domů a řidičovi za zády pípalo 30 digitálních her, tak cca po hodině nevydržel, zastavil, prošel autobussem a se slovy \"Řek´jsem, že tady bude ticho\" hry vybral a odevzdal až v Čechách - po pravdě, když si na to dnes vzpomenu, ani se mu nedivím

to mi fakt neda.....to byl DOBREJ ROK!:D:D:aut

jj, to byl!! :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

uz se stalo :roker

2 Marlin: Teď jsem si všiml těch modelů 1:18 v tvém podpisu. To je všechno tvoje??

To je pecka, už jsem si dlouho neudělal radost a včera jsem složil dost důležitou zkoušku v práci, tak jsi mě docela inspiroval! :super A hlavně chválim fotky, asi to může být celkem pracný to naaranžovat tak, aby to vypadalo jako pravý. Taky jsem to zkoušel a prostě to vždycky vypadalo jen jako model. :nevim

:papa

[upravil dne 10.10.06 Operator]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Vertex a aka: se teda divim, že vám ta digihra nic neřiká ... myslim, že jsme vrstevníci a já se jí napařil na lyžácích v 91 a 92 roce habaděj!!! VLK byl COOL!!!:super

Jo a jen tak mimochodem nejlepší rok byl 1984:roker

Nevim jak Vertex, ale ja v techto letech mela rozhodne jiny zajmy...:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...