Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výbava peugeota 106 1.1i XR r.v. 1992


-_-BLACK-_-

Recommended Posts

jestli mam vychazet ze sveho XR....(noveho,) nebo starsiho XN....

V XR mam okynka v elektrice, otackomer, jeden vak, central na DO,imo, alram.

Ve starem Okynka v elektrice, sibr, vak, central na DO, imo.

takze by tam mel byt min. okenka v elektrice, central, imo, vak byl mozna jen priplatkovy, nevim.

Pokud nemam pravdu tak me nekdo opravte, ale vychazim z tech dvou 106tek co mam doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou vepřík mi tam místo toho nechal pár bonbonů:D. No teď si dělam srandu ale kdo ví co všechno ještě vymontoval:grr. Nevim zatim jsem složil jenom zálohu a nemam kupní smlouvu tak mam ještě furt čas vycouvat. JInak dík a až ho budu mít doma tedy jestli tak se určitě ještě na tebe obrátim.

Zatim zdarec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to XR ;) ale nejaky mrdkos bez vybavy....

ono to znaceni jde snad XN, XR, XS, pokud se nemylim, ale je v tom takovy bordel ze vazne nevim....106ky, jsou treba ACTIV - CLASSIC - SYMBIO - SPORT - XA, ale to jsou s novym cumakem.... ja mam taky z toho hlavu v kopru :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline, mám novej čumák, XN a mám servo, centrál na DO a př. okna v el. - franckové v tom mají opravdu těžkej zmatek.

black: Co se prodávajícího týká - mně tam nenechal ani hever, tak si z toho nic nedělej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -_-BLACK-_-

Nu jsem asi stupid. Mě tak nepadá že jsem nezkouk co je v techničáku za obsah třeba to bude jenom ta 1.0

no jestli toho majitele znáš, tak at ti pošle VIN (třeba SMSkou) - dá se z něj vyluštit stupeň výbavy a objem motoru.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -_-BLACK-_-

Nu pánové mockrát vám Dík to s tim Vinem je dobrej nápad. Zkusim to a zejtra se asi zase ozvu!!

To se m ibude špatně usínat, když nebudu vědět, jestli nemáš taky 406-ku, co jezdí na \"benzin a další\". :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: -_-BLACK-_-

Nu pánové mockrát vám Dík to s tim Vinem je dobrej nápad. Zkusim to a zejtra se asi zase ozvu!!

To se m ibude špatně usínat, když nebudu vědět, jestli nemáš taky 406-ku, co jezdí na \"benzin a další\". :D

Tak se budu prohánět po silnici že(lví) silou je to jenom 1.0 tak že to je skoro ještě o 20 kobilek míň než jsem si myslel že budu mít.

Je to ale bez tak muj černej krasavec:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...