Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Černé fólie - jak to vlastně je!?


bodmrazu

Recommended Posts

Tak jsem tak zvazoval cerny folie a poptaval se vsude mozne u kamosu a nikdo z nich mi nedokazaz rict jak to vlastne je se zakonem a jak moc za to prudi policajti!! Mate s tim nekdo zkusenosti!? Dostal jsem teda nabidku na zatmaveni oken ... prej je to i homologovany ale stoji to 7000.... Myslim ze by se to dalo sehnat levnejs ne!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

folie na predni bocni skla do 25% zatmaveni ok, pak mozny problem na hranicich, pripadne STK /hranice stazeny okna, STK drobny na zmrzku do kapsy/...

folie pod 4,5k nekupovat + se vyplati si priplatit za pevnejsi na predni okna, jsou skoro nerozbitne /neprotrzitelne/...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Praze firma www.topcarcz.cz moje auto bylo za dve hodiny hotove a platil jsem 4300 Kc

Jsou to znackove folie Llumar s homologaci a muzes si nechat udelat zadek auta tmavsi a predni dvere jenom 25%

Ja mam komplet 65 % a vzhledem k velkemu celnimu sklu to vypada ze ten predek je svetlejsi.

:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim ale nektere automobilky vybavuji sva auta kourovima sklama uz z fabriky jako treba muj paugeot je ma dost do zelena a to by potom uz mohlo byt taky posuzovano jako zkresleni:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

web maji v rekonstrukci ale adresa tam je:

Kutnohorská 42 Praha 10, je to primo na rohu Kutnohorske a Dolnomecholupske, vjezd je prave z boku z Dolnomecholupske, kdyz pojedes z centra tak je to na prave strane

Telefon 737 777 157, 603 839 977

607 877 776

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem příznivcem pokovení, akorát jsem to trochu přehnal se zatmavením, je to fajn ve dne, ale nesmí svítit sluníčko šikmo zepředu, to se pak všechno vevnitř ve skle zrcadlí. tragédie je, když máš ty i spolujezdec na sobě něco světlého, to pak v bočním okně vidíš akorát ty hadry, dost nebezpečný na přehlédnutí něčeho tmavého a rychlého. Jinak se to dá ze skel umýt, pravděpodobně perchlorem, nebo něčím podobným. Varovali mě před mytím oken zevnitř podobnými mrchami, abych to nesmyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdi se s tim vyborne, ven je videt uplne stejne, naopak protoze nekrcis oci tak se jeste lepe ostri na predmety. Odlesky a odrazy nejsou zadne, velka vyhoda je kdyz auto jedouci za tebou nema serizene svetla tak te neoslnuje ve zpetnem zrcatku, vlastne jsem to zrcatko jeste nemusel vubec zklapet.

!!! Ale jeste jednou upozornuju jsou to homologovane folie !!!

folie za 200 nekde na stanku maji prave hodne techto spatnych vlastnosti jako odrazy a rozmazany obraz.

Az budes v Praze tak se nekdy zastav muzes se podivat.

PS: a co ten kit na 307 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...