Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vyndat hodiny


Brandy

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak to je dobrý, ted se mlátim smíchy o klávesnici. Bude zajímavý kolik lidí to ještě zjistí:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:aut:aut:super

To víš, sednu do auta, otočím klíčkem a jedu. Víc neřeším :D:roker :roker :roker :roker

No to vono asi každej, mě ten volant vyhovoval jak byl, jen sem si ho dal níž. a od tý doby mě ani nenapadlo s ním nějak hejbat. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek HurvajzJá to našel v manuálu až teď, většinou čtu manuál až když narazim na něco co nevim jak má být. Budu se muset polepšit:aut:D:D:D:D:D

No já právě čtu manuály proto, že tam většinou objevim nějakou vychytávku, na kterou bych jinak nepřišel. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Původně zaslal: Radek HurvajzJá to našel v manuálu až teď, většinou čtu manuál až když narazim na něco co nevim jak má být. Budu se muset polepšit:aut:D:D:D:D:D

No já právě čtu manuály proto, že tam většinou objevim nějakou vychytávku, na kterou bych jinak nepřišel. ;)

:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda hosi vy me prekvapujete kazdym dnem :) Mam navrh.. co na nejakem srazu si nechat ukazat, co vsechno 406tka umi a dokaze? :D:aut

A treba namisto slalomu a orientaku, zridit takove male depo s ukazkou zakladnich oprav typu - \"Co zvladnu doma a sam\"... :D

[upravil dne 9/10/2006 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Teda hosi vy me prekvapujete kazdym dnem :) Mam navrh.. co na nejakem srazu si nechat ukazat, co vsechno 406tka umi a dokaze? :D:aut

A treba namisto slalomu a orientaku, zridit takove male depo s ukazkou zakladnich oprav typu - \"Co zvladnu doma a sam\"... :D

[upravil dne 9/10/2006 Sepp]

Narážíš na hodiny nebo volant?:D:D:D:D:D:D:D

[upravil dne 9/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Sepp

Teda hosi vy me prekvapujete kazdym dnem :) Mam navrh.. co na nejakem srazu si nechat ukazat, co vsechno 406tka umi a dokaze? :D:aut

A treba namisto slalomu a orientaku, zridit takove male depo s ukazkou zakladnich oprav typu - \"Co zvladnu doma a sam\"... :D

[upravil dne 9/10/2006 Sepp]

Narážíš na hodiny nebo volant?:D:D:D:D:D:D:D

[upravil dne 9/10/06 Radek Hurvajz]

Celkove - ovladaci prvky, hodiny, palubka, elektrika, mensi opravy na motoru, karoserii atd. ....

Porad lepsi napln srazu nez jezdit orintak, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Sepp

Teda hosi vy me prekvapujete kazdym dnem :) Mam navrh.. co na nejakem srazu si nechat ukazat, co vsechno 406tka umi a dokaze? :D:aut

A treba namisto slalomu a orientaku, zridit takove male depo s ukazkou zakladnich oprav typu - \"Co zvladnu doma a sam\"... :D

[upravil dne 9/10/2006 Sepp]

Narážíš na hodiny nebo volant?:D:D:D:D:D:D:D

[upravil dne 9/10/06 Radek Hurvajz]

Celkove - ovladaci prvky, hodiny, palubka, elektrika, mensi opravy na motoru, karoserii atd. ....

Porad lepsi napln srazu nez jezdit orintak, ne?

Tak jako špatny by to nebylo, pořád je co se učit. A co se týká Peugeotů tak to platí dvakrát:D:D:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Teda hosi vy me prekvapujete kazdym dnem :) Mam navrh.. co na nejakem srazu si nechat ukazat, co vsechno 406tka umi a dokaze? :D:aut

A treba namisto slalomu a orientaku, zridit takove male depo s ukazkou zakladnich oprav typu - \"Co zvladnu doma a sam\"... :D

A kdo na to zapujci svoje auto :) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Sepp

Teda hosi vy me prekvapujete kazdym dnem :) Mam navrh.. co na nejakem srazu si nechat ukazat, co vsechno 406tka umi a dokaze? :D:aut

A treba namisto slalomu a orientaku, zridit takove male depo s ukazkou zakladnich oprav typu - \"Co zvladnu doma a sam\"... :D

A kdo na to zapujci svoje auto :) ?

Hele jestli narazis, ze bych ho mel \"zapujcit\" ja, tak na to rychle zapomen - na to nemam pojistku :D a zname tve \"pokusy\" s elektrikou v aute :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Hele jestli narazis, ze bych ho mel \"zapujcit\" ja, tak na to rychle zapomen - na to nemam pojistku :D a zname tve \"pokusy\" s elektrikou v aute :aut

Tak ten kdo navrhuje, ten taky zapujcuje ne ;) ?

A moje pokusy s elektrikou zatim vzdy dopadly dobre, jestli teda narazis na neco konkretniho ? :P:aut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Sepp

Teda hosi vy me prekvapujete kazdym dnem :) Mam navrh.. co na nejakem srazu si nechat ukazat, co vsechno 406tka umi a dokaze? :D:aut

A treba namisto slalomu a orientaku, zridit takove male depo s ukazkou zakladnich oprav typu - \"Co zvladnu doma a sam\"... :D

A kdo na to zapujci svoje auto :) ?

Tož to já vám ho rád půjčím, ale pouze pod podmínkou, že mi ho v rámci ukázek servisních postupů a jednoduchých oprav dáte do kupy. :D

Na tom se totiž už nic nedá zkazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to byl jen napad...

Jen, ze se tu porad dokola resi ty same problemy a pritom by se dalo vyuzit nejakeho srazu a v ramci neho udelat nejake ty zakladni \"opravy\"...

Jen me napadlo, ze by to mohlo zajimat i vice lidi /kazdy jsem neco uz resili a vi ted uz jak na to/.. a mozna by to melo i vetsi hodnotu pro lidi, nez orientacni zavod.. Sorry, ale to jak rychle a jak spravne projedu a odpovim na trase, nijak v beznem provozu nevyuziju..

Prece se tu ted i resi, komu a jak \"udelit\" pravo servismena.. i toho by se dalo prakticky vyuzit, atd a atd...

Ale treba jen placam z hladu a tak se tu budou nektere problemy resit kazdy mesic znovu a znovu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono ja uz jsem si kolikrat rikal ze kdyz se do neceho poustim, tak si k tomu vezmu fotak a kazdy dulezitejsi krok pekne vyfotim a pak k tomu neco napisu a uverejnil bych to, jenze pak to dopadne tak, ze dotycnou vec delam v casovem pressu, vetsinou nekdy navecer, kdy jsem rad ze na to pod svetlem prenosne zarivky vidim sam ( natoz pak fotak- ten by toho asi moc nevyfotil ) a pak u toho mam vetsinou spinave ruce, takze se mi do nich fotak ani nechce brat, no a na sepsani nejakeho kratkeho navodu uz se taky pak nedostanu, takze tak to nejak vzdycky dopadne

( a to uz jsem toho na aute delal docela dost - dodelavani destoveho senzoru, vymena cidla tachometru na prevodovce, vymena zadniho bocniho okynka, sundavani narazniku, demontaz budiku z palubky a pak rozebrani budiku samotnych, demontaz plata u zadniho okna atd. atd. )

[upravil dne 9/10/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no ono ja uz jsem si kolikrat rikal ze kdyz se do neceho poustim, tak si k tomu vezmu fotak a kazdy dulezitejsi krok pekne vyfotim a pak k tomu neco napisu a uverejnil bych to, jenze pak to dopadne tak, ze dotycnou vec delam v casovem pressu, vetsinou nekdy navecer, kdy jsem rad ze na to pod svetlem prenosne zarivky vidim sam ( natoz pak fotak- ten by toho asi moc nevyfotil ) a pak u toho mam vetsinou spinave ruce, takze se mi do nich fotak ani nechce brat, no a na sepsani nejakeho kratkeho navodu uz se taky pak nedostanu, takze tak to nejak vzdycky dopadne

( a to uz jsem toho na aute delal docela dost - dodelavani destoveho senzoru, vymena cidla tachometru na prevodovce, vymena zadniho bocniho okynka, sundavani narazniku, demontaz palubky, atd. atd. )

Hele neni problem ... dam ti moderatorske prava na mych strankach a tam se muzes \"vyradit\" jak budes chtit.. Ja co mam ted novou 406ku, tak se zatim vzajemne \"seznamujem\" ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na okraj. Hodiny už svítí! :super Koupil jsem novou žárovku a dokonce jsem sehnal nový (neprasklý) hodiny na vrakáči. Nebyly komplet (kus jsem použil z těch svejch), takže byly zadarmo. :) Už jsem se radoval, jak mi konečně všechno svítí, ale všimnul jsem si, že neni podsvětlený ovládání náklonu světel a intezity osvětlení přístrojovky. Jen bych rád věděl, než se v tom začnu vrtat, jestli tam nějaký podsvícení vůbec má bejt. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Jen tak na okraj. Hodiny už svítí! :super Koupil jsem novou žárovku a dokonce jsem sehnal nový (neprasklý) hodiny na vrakáči. Nebyly komplet (kus jsem použil z těch svejch), takže byly zadarmo. :) Už jsem se radoval, jak mi konečně všechno svítí, ale všimnul jsem si, že neni podsvětlený ovládání náklonu světel a intezity osvětlení přístrojovky. Jen bych rád věděl, než se v tom začnu vrtat, jestli tam nějaký podsvícení vůbec má bejt. :myslim

Tak ti nevim mě to taky nesvítí, teď sem ti to byl testnout:D, ale jestli to má svítit to nevím.:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Ne naklapeni svetel nema ve schematu naznaceno zadne podsvetleni a kdyz si tak uvedomuju, tak tam fakt neni, uz jsem to mel rozebrany, je tam jen plosnej spoj s odporovou siti, nic jineho

Tak to může bejt Brandy v klidu že mu svítí vše co má svítit:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...