Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada ohledně žárovek.


HOFA

Recommended Posts

potkávací světla.....H7-55W

dálková světla........H1-55W

Přední mlhovky.......H1-55W

obrysová světla......bezpaticová žárovka...W 5W

směrovky..........žárivka PY 21W žlutá(oranžová)

potkávací H7 je ta na pravo zakrytá stínítkem. Otoč ochr.víkem o čtvrt otáčky vlevo a sundej jej. Odpoj konektor. Zatlač na konec upevňovací spony a uvolni ji, vyměň žárovku a postupuj opačně. Snad nemusím zdůrazňovat, že na baňku halogen. žárovky se nesmí sahat.....konec konců píšou to na každém obalu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně pak HOFO napiš, jak se ti to měnilo, já nedávno měnil žárovku s kamarádem na jednom italském novém vozu a měnili jsme to asi 45 minut, jsem si říkal, že si na to pozvu nějaké dítě, jak tam bylo málo místa. Jak jsem viděl jednu 406ku, tak tam zrovna moc místa nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Hlavně pak HOFO napiš, jak se ti to měnilo, já nedávno měnil žárovku s kamarádem na jednom italském novém vozu a měnili jsme to asi 45 minut, jsem si říkal, že si na to pozvu nějaké dítě, jak tam bylo málo místa. Jak jsem viděl jednu 406ku, tak tam zrovna moc místa nebylo...

U 406 je místa že jsem měnil všechny 4 v pohodě, a nemám zrovna mrňavý ruce, zato táta u svýho korábu musí vyndavat baterku když mu prdne žárovka, radši sem ani nenapíšu co je to za povoz:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

Hlavně pak HOFO napiš, jak se ti to měnilo, já nedávno měnil žárovku s kamarádem na jednom italském novém vozu a měnili jsme to asi 45 minut, jsem si říkal, že si na to pozvu nějaké dítě, jak tam bylo málo místa. Jak jsem viděl jednu 406ku, tak tam zrovna moc místa nebylo...

U 406 je místa že jsem měnil všechny 4 v pohodě, a nemám zrovna mrňavý ruce, zato táta u svýho korábu musí vyndavat baterku když mu prdne žárovka, radši sem ani nenapíšu co je to za povoz:D

no jo, ale ty máš malej motor. U diesla už to taková lrgrace není;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže pánové výměna žárovek h7 potkávaček,není vůbec žádná veliká laborace sice kapku stísněné podmínky a práce jednoruč,ale 1 žárovka ca 4 minuty.

Jinak připojím ještě jeden poznatek,koupil jsem H7 ZA 120KČ,ale poté jsem viděl někde v obchodě h7 i za 350 kč, v čem jsou ty rozdíly ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HOFA

Takže pánové výměna žárovek h7 potkávaček,není vůbec žádná veliká laborace sice kapku stísněné podmínky a práce jednoruč,ale 1 žárovka ca 4 minuty.

Jinak připojím ještě jeden poznatek,koupil jsem H7 ZA 120KČ,ale poté jsem viděl někde v obchodě h7 i za 350 kč, v čem jsou ty rozdíly ?

Vyšší svítivost, delší výdrž, značka, někdy taky vyšší svítivost na úkor výdrže-Osram silverstar +50% - cca 200 hodin, to uvádí sám výrobce. Nebo se víc pakuje prodejce. Je toho víc no:aut

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Jo, když si koupíte nějaký \"nonejmky\", tak jo. Mám tam Narvy range power blue a jedna mi odešla po 1,5 roce.:super:super:super A to svítím furt.!!!!!!!!:aut

[upravil dne 18/10/06 Bohumil]

vždyť to furt říkám že máš nějakou vychytanou bezúdržbovou variantu - to bude tím Sherwoodem:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...