Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě příchytek těsnění 406


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak sem se dnes vydal do České Skalice koupit příchytky těsnení na prahu 406tky, manželka moje přilepení několikrát utrhla tak sem s tím musel už něco udělat. v LK Autoservis mají speciální nabídku příchytek na všechny vozy, co nemají objednají. Tak jsem dorazil k pultu a po dotazu zda mají na Peugeot..... mě paní zarazila a ukázala na asi 1x2 metry velkou tabuli polepenou příchytkami se slovy že si to musím najít. Origo příchytku jsem nenašel tak sem ji nadiktoval vždy dvě čísla nějaké kterou bych to nahradil a asi 3x jsem odběhl k autu to vyzkoušet, ani jedna tam nešla:grr Tak se ptám dá se objednat originál? Prý dá ale asi za 20 až 40 kč kus, tak říkám zjistěte mi cenu, ona říká řekněte mi na jaký auto to je, povídám PEUGEOT 406 těsnění na prahu, paní mrkla do počítače a povídá moment, zvedla se ze židle šla někam dozadu a se slovy že má ještě neco ve druhým skladu přinesla ty originál příchytky, Cena 5.90 kč za kus, myslel sem že ji zabiju:D:D:DJako by to nešlo zrovna, lítal jsem tam od tý tabule k autu jako blb:grr, no ale už to drží a manželka má co trhat:D:D

[upravil dne 6/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Sepp

tak tyhle prichytky taky musim jit nekde sehnat... Je s podivem, ze i u me to \"urvali\" spolujezdci.... :(

Jo, manželky, tchýně, babičky, sestry. nikdo jinej to netrhá, možná by ti je poslali počkj dám sem link a typ

zapomel si na spolupracovnice, matky, tety, pritelkyne a milenky... :):aut

ale i chlapy to delaj, bohuzel :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak sem se dnes vydal do České Skalice koupit příchytky

To je divný, já Tě v osm ráno potkal u nás v Hronově :D

To víš s 406tkou stíham všechno, to není Schade:D:D, jezdím tam k dochtorce;) Jak to že jsem tě neviděl, teda neslyšel:D:D

[upravil dne 6/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To víš s 406tkou stíham všechno, to není Schade:D:D, jezdím tam k dochtorce;) Jak to že jsem tě neviděl, teda neslyšel:D:D

Správná otázka :D :D

A odpověď: Byl jsem maskován v BMW :D (PS: jezdí pěkně, ale pohodlí 406tky to nedosahuje ani ze 30%...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To víš s 406tkou stíham všechno, to není Schade:D:D, jezdím tam k dochtorce;) Jak to že jsem tě neviděl, teda neslyšel:D:D

Správná otázka :D :D

A odpověď: Byl jsem maskován v BMW :D (PS: jezdí pěkně, ale pohodlí 406tky to nedosahuje ani ze 30%...)

No ještě aby si tady chválil Baworáky, to by někteří jedinci zde nepřežili:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Link na LK autoservis http://autodily.lkauto.cz/

Typ příchytek těsnění dveří na prahu

Radku, musím Ti vyslovit veřejnou pochvalu. Dnes mi děti strašně nadrobili v autě a protože zítra odjíždíme na týden do olomouce, rozhodnul jsem se zlehka vyluxovat auto. Při té příležitosti jsem objevil urvanou gumu. Tak jsem se jal měnit příchytky za dávnou koupené, Tebou doporučené.

A co myslíte?

.

.

.

.

.

Pasovaly tam.

Jestli někdo máte zájem, můžu se vám tam stavit a příchytky koupit (až se vrátím z Olomouce). Mají jich dostatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Link na LK autoservis http://autodily.lkauto.cz/

Typ příchytek těsnění dveří na prahu

Radku, musím Ti vyslovit veřejnou pochvalu. Dnes mi děti strašně nadrobili v autě a protože zítra odjíždíme na týden do olomouce, rozhodnul jsem se zlehka vyluxovat auto. Při té příležitosti jsem objevil urvanou gumu. Tak jsem se jal měnit příchytky za dávnou koupené, Tebou doporučené.

A co myslíte?

.

.

.

.

.

Pasovaly tam.

Jestli někdo máte zájem, můžu se vám tam stavit a příchytky koupit (až se vrátím z Olomouce). Mají jich dostatek.

No už jsem se lekl že ti tam nešli:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Link na LK autoservis http://autodily.lkauto.cz/

Typ příchytek těsnění dveří na prahu

BTW zkousel jsem zadat cislo 699786 ktere je na fakture do elektronickeho katalogu ND na strankach peugeot a vyskocil na me popis prichytka s cenou 2.40Kc bez DPH ( tj. 2.85Kc s DPH ) :) pri kontrole v katalogu ND na CD , jedna se opravdu o ty prichytky gumoveho tesneni prahu, na jedne strane jich je celkem 22

Cili kdo potrebujete, vyrazte do nejblizsiho Peugeot, reknete ze chcete x kusu dilu s cislem 699786 a meli by vam to prodat za uvedenou cenu 2.85Kc / kus ;):D

jo a pokud mate roztrhanou tu samotnou tesnici gumu, tak leva ma cislo 9023FW a prava 9023FX , cena za jednu je 566.46Kc bez DPH

[upravil dne 19/11/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Link na LK autoservis http://autodily.lkauto.cz/

Typ příchytek těsnění dveří na prahu

BTW zkousel jsem zadat cislo 699786 ktere je na fakture do elektronickeho katalogu ND na strankach peugeot a vyskocil na me popis prichytka s cenou 2.40Kc bez DPH ( tj. 2.85Kc s DPH ) :) pri kontrole v katalogu ND na CD , jedna se opravdu o ty prichytky gumoveho tesneni prahu, na jedne strane jich je celkem 22

Cili kdo potrebujete, vyrazte do nejblizsiho Peugeot, reknete ze chcete x kusu dilu s cislem 699786 a meli by vam to prodat za uvedenou cenu 2.85Kc / kus ;):D

jo a pokud mate roztrhanou tu samotnou tesnici gumu, tak leva ma cislo 9023FW a prava 9023FX , cena za jednu je 566.46Kc bez DPH

[upravil dne 19/11/06 Ferry]

Tak to jsou dobrý zprávy:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...