Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svíčky do 1,8 16V


Brandy

Recommended Posts

Tak jsem byl v Elitu. Pro můj motor mi tam nabízeli obyčejný NGK, dvouelektrodový Bosh nebo čtyřelektrodový Bosh (Super 4). Posledně jmenované jsem nakonec koupil. Dosud tam byly ty dvouelektrodový, tak jsem zvědavej, jestli bude něco jinak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Tak jsem byl v Elitu. Pro můj motor mi tam nabízeli obyčejný NGK, dvouelektrodový Bosh nebo čtyřelektrodový Bosh (Super 4). Posledně jmenované jsem nakonec koupil. Dosud tam byly ty dvouelektrodový, tak jsem zvědavej, jestli bude něco jinak. :)

a kolik stály Kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli muzu radit, tak nekupujte vicekontaktove svicky, muze to oddelat zapalovaci rampu!!! Ja mel ctyrkontaktni a kdyz to prestalo jet a vyndal jsem svicky, tak jedna mela pryc cely ten porcelanek, co je pod elektrodou. Na to jsem daval novy svicky a slo to na tri valce, tak me nezbylo nic, nez vymenit tu rampu. Nevim, co je na tom pravdy, ale mechanik mi to rikal, ze to vubec neni dobry, ze to ta zapalovaci lista muze odnest.

Jinak jsou predepsany ty Boschky nebo taky nejsou spatny Champion EON 2 - jsou vhodny pro LPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Jestli muzu radit, tak nekupujte vicekontaktove svicky, muze to oddelat zapalovaci rampu!!! Ja mel ctyrkontaktni a kdyz to prestalo jet a vyndal jsem svicky, tak jedna mela pryc cely ten porcelanek, co je pod elektrodou. Na to jsem daval novy svicky a slo to na tri valce, tak me nezbylo nic, nez vymenit tu rampu. Nevim, co je na tom pravdy, ale mechanik mi to rikal, ze to vubec neni dobry, ze to ta zapalovaci lista muze odnest.

Jinak jsou predepsany ty Boschky nebo taky nejsou spatny Champion EON 2 - jsou vhodny pro LPG.

No to jsi me teda nepotešil. Už tam mám ty čtyřkontaktní. :( Takže mám očekávat problém? Má někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hel zjisti si to nejdrive. Znamej, kterymu jsem vzdycky auto pri nejakym problemu daval, mi tyhle ctyrkontaktni svicky nedoporucoval uz kdyz jsem mu rikal, ze si je chci koupit. Koupil jsem si je a mel radost, jak to auto jede lip od spodu a vubec se mi zdalo, ze ma pravidelnejsi chod a lip to jede. Jenomze po najeti cca. 8tis. km jsem prijel domu a odpoledne uz nenastartoval, ani si to neblaflo. Po vyndani svicek byl porcelanek pryc. Proste tam byla jen samotna elektroda. Vymenil jsem svicky a uz to aspon chytlo, ale jen na tri valce. Obcas to slo i na dva. Pomohla tomu vymena zapalovaci rampy. To, ze tu rampu mohly oddelat tyhle svicky, mi rekl ten znamej - ma svuj servis.

Zkus si to jeste nekde zjistit nebo se na to nekde zeptat, jediny, co ti na to muzu rict, ze bych tam uz ty svicky nikdy nedal. Jedna stala myslim 140Kc, ale nejsem si uz jistej. Pak jsem tam dal Champion EON 2 kvuli plynu, jedna stala 170Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Sakra, když si člověk pročte ty vlákna, tak z toho teda není moc chytrej, co tam vlastně dát. Taky bych chtěl dopřát autí nový svíčky, ale teď jaký... Teď tam jsou NGK V-Line 23, ale proč nezkusit něco jinýho, když mi něco doporučíte? Ale chtělo by to říct konkrétní typ, se kterým jste naprosto spokojeni na tento motor. Kuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

ono to máž těžko měl jsem bosch spokojenost pak jsem koupil nějaký ty stály za kulový,tak jsem koupil přímo v Peugeotě sice byly dražší ale spokojenost.Jinak se tu o svíčkách napsalo mraky.A věř najde se ti téma kde a jaký svíčky jsou vhodné a myslím-že o tom psal tu Ferry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já měnil dal jsem originál Eyquem a dobrý,ale nekupoval jsem je v Peugeotu jedna 80kč,podle mě by se tam měly dávat co se dávaly sériově a je to odzkoušený a ne experimentovat s nějakýma dvoubodovýma nebo čtyřbodovýma.....a na LPG to platí dvojnásob..

[upravil dne 30/5/10 Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...