Jump to content
Ferin007

Kola + zabezpečení

Recommended Posts

Čau pežoťáci!

Potřeboval bych od Vás poradit.

1) Kupuju si novou 307 SW Navteq 1.6 HDi 88 kW a potřeboval bych poradit, jak to zabezpečit. Je tam samo imo + alarm se superzamykáním. Určitě si chci nechat vypískovat VŠECHNY okna. A co k tomu? Jestli ještě neco vůbec. Vycházím z toho, že auto není nikdy zabezpečený tak, aby ho nemohl nikdy štípnout, zároveň ale chci mít pocit, že sem proti tomu udělal DOST. Nějaký tajný vypínače v tom asi nemají smysl. Jde kdyžtak k originálnímu alarmu napojit nějaker pager nebo tak něco? Provoz: Přes rok zahraničí, párkrát do roka ČR (takže s cizí značkou :myslim). V budoucnu poměr obrácenej (už s českou značkou).

2) Z výroby tam jsou v základu 17\'\' alu kola. Na zimu chci koupit druhou sadu (s 16\'\'). Uvažuju správně, že zatím pořád jedině s plecháčama?

Díky předem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratuluju, dobra volba :) zkus popremyslet o nejakem GPS \"zabezpeceni\". Sice to neco stoji ale imho mas realnou sanci ze zlodej si tveho auta ani nevsimne - pokud bude oznaceno ze je hlidano GPS.

Na zimu jsou asi lepsi plechace, ale to necham ja jinych kteri se vice vyznaji :)

hodne stesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diky.

2 Lukash: tím GPS myslíš Sherlog atp.? To je asi dobrý, ale chtěl jsem se tomu vyhnout.

2 Bohumil: Constructem myslíš přímo Construct, nebo typ zabezpečení, např. Medvěd, Defend Lock, Construct atp. Jakej je vlastně mezi nima rozdíl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Ferin007 : Construct myslím napevno zabudovaný. Žádný ty srandovní žlutý páky. Ještě jsem doplnil další odkazy. Dál pak od Jablotronu, .... je toho mraky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad mobil - Bohumil: no, na něco takovýho sem si myslel, ale alarm tam bude originální. Potřebuju kdyžtak něco, co by na to šlo ňák jednoduše napíchnout (pager, GSM). Ne celej alarm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsou GSM pagery, že jen pošle sms, nebo se dá napojit na přívod paliva a zasláním sms se zastaví přívod paliva, nebo se dá i komunikovat. Zadej do nějakýho vyhledávače \"GSM pager\" a zavalí tě to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud máš hezká 17\" kola, doporučuji 2 sady pojistných šroubů a každou od jiného výrobce. Jinak jak píšeš, jde jen o to zlodějům práci co nejvíce znepříjemnit, ale pokud se rozhodnou, že Ti auto ukranou, tak ho prostě ukradnou i kdybys ho měl na řetězu u nohy. :aut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×