Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyrostl?


Aluška

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Na zkracování drápů nic není. Stačí mít správné kleštičky. A stříhám jim je sám. Ten kocour je hubený(5kg). Měli jsme většího. Když už jsme u té hmotnosti, tak jsem měl králíky FB (VB) a ty měli i přes 8 kg. To se musel pak na třikrát dávat na pekáč. A jedna hádanka nakonec:myslim:myslim::myslim jaký je nejlepší kotec pro králíka?

Už zase začínaj s pečením:bojim:bojim A ten kocour je akorát, je to 1,5 roku mladej kocuř Sibiřskej a ty dospívají až ve 3 letech, jo a konzervy si otvírá sám:D:D:D

post-0-14109594932749_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Moc pěkný:super. Kdyby si bydlel u Temelína ( JETE ), tak bych řekl, že je ozáření a proto je tak veliký. :myslim:papa:super:super:super Prostě mutant.

Ještě je maličkej, ještě rok a půl poroste a pak bude mít tech 8 Kg. Ale to je pořád malý proti tomu co chová ségra

post-0-14109594933151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toje nádhera:super:super:super:super. Má pěknou kresbu (tabu). To se málo kdy vidí. Já sice už kočky nemám(Evropská krátkosrstá britská) ale mám Mopse a to je pěknej \"kousek\". Až budu umět dát foto, tak ukáži. I ta vaše kočka má pěknou struktůru hlavy-nasazený nosu. je pěkně kratký(dle fota).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak toje nádhera:super:super:super:super. Má pěknou kresbu (tabu). To se málo kdy vidí. Já sice už kočky nemám(Evropská krátkosrstá britská) ale mám Mopse a to je pěknej \"kousek\". Až budu umět dát foto, tak ukáži. I ta vaše kočka má pěknou struktůru hlavy-nasazený nosu. je pěkně kratký(dle fota).

Tuhle Servalí kočičku má segra asi rok, minulý týden byla ve Dvoře Králové v ZOO pro kocoura tak ted má páreček, chce zkusit odchovat koťata. Je to hezký ale tech peněz.:roll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Moc pěkný:super. Kdyby si bydlel u Temelína ( JETE ), tak bych řekl, že je ozáření a proto je tak veliký. :myslim:papa:super:super:super Prostě mutant.

Ještě je maličkej, ještě rok a půl poroste a pak bude mít tech 8 Kg. Ale to je pořád malý proti tomu co chová ségra

Tak to je dobrá šelma, to by možná zahnalo i našeho kocoura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Jak dostat ušáka na váhu? Buď jak je na kojence taková vanička (tu mám), nebo obyčejná kuchyňká váha. Já typuji hmotnost cca 2kg. Od oka. Učenlivý králík beranovitý je. A je i tvrdohlavý. To mohu jen potvrdit. Mám MaB a ty pouštím bez výběhu ven a ty pak za mnou chodí:D:super. Mohu li doporučit, tak mu dávat vždy něco na hryzání, jelikož je to hlodaves a předný zuby (hlodáky) mu stále dorůstají. Stačí např. suchý chéb, rohlík. V obchodě pro zvířeta mají vcelku kvalitní krmivo již namíchané. Já jim dávám jádro (ječmen, pšenice, slunečnice).

To spíš ho asi zvážím jak psal Radek, že se zvážím sama a pak s ním, protože jinak to nepůjde, pro něho není problém vyskočit 1 metr vysoko, takže žádná vanička rozhodně nehrozí :D .

Jinak na jméno asi neslyší, ale když dojdu domů, tak se hned přiběhne za mnou uvítat a taky občas běhá za náma jak pejsek :) . Drápky nechávám stříhat u veterináře, protože v domácích podmínkách, je to nemožné. Naposledy jsme ho drželi 3, aby mu to doktor ostříhal, ale třeba se to teď po té operaci zlepší....Chleba samozřejmě má a aji různé tyčinky na hlodání, takže se má určitě dobře, možná až moc :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Moc pěkný:super. Kdyby si bydlel u Temelína ( JETE ), tak bych řekl, že je ozáření a proto je tak veliký. :myslim:papa:super:super:super Prostě mutant.

Ještě je maličkej, ještě rok a půl poroste a pak bude mít tech 8 Kg. Ale to je pořád malý proti tomu co chová ségra

Tak to je dobrá šelma, to by možná zahnalo i našeho kocoura.

Tady si ji mužete ještě vychutnat v celé její kráse:D

Sheila4.jpg

Sheila2.jpg

Sheila3.jpg

Sheila.jpg

[upravil dne 29/10/06 Radek Hurvajz]

[upravil dne 29/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc krásná. Jinak stříhání drápků u králíků nic není. Opravdu. Chce to jen cvik a zkušenost (vidět a vyzkoušet). Kdybych viděl králíčka :)z boku + hlavu, tak mohl říci, zda splňuje plemené znaky nebo ne. Ale mohu napsat i genotyp. ZB je kastrovaný? To přibírá dobře na váze a mohutnosti. To jsem nevěděl, že mezi milovníkama Peugeotů jsou i milovníci zvířat (nejen na maso) a to málo rozšířených plemen.:):):papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Moc krásná. Jinak stříhání drápků u králíků nic není. Opravdu. Chce to jen cvik a zkušenost (vidět a vyzkoušet). Kdybych viděl králíčka :)z boku + hlavu, tak mohl říci, zda splňuje plemené znaky nebo ne. Ale mohu napsat i genotyp. ZB je kastrovaný? To přibírá dobře na váze a mohutnosti. To jsem nevěděl, že mezi milovníkama Peugeotů jsou i milovníci zvířat (nejen na maso) a to málo rozšířených plemen.:):):papa:super

Milovníci zvířat jsou všude, ať už tech pekáčových nebo těch na mazlení či na chov:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...