Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řezání zadního plata ???


mute

Recommended Posts

No záleží hlavně na tom, co máš za model protože u starýho modelu jsem tam měl předlisovaný kolečko na repro a jen jsem to ořízl a bylo to, a velice přesně. Nový modely už mají většinou v platě repro od výroby v takovej umělohmotněj plástvi a překrytý látkou aby nebyli vidět a nelákali zloděje. Pokud chceš ladit todle plato tak to bude libůstka, kámoš to myslim dělal pájkou a povedlo se to taky, je to ale operace :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest chmeldaGTI

přímočarka je na to ideální , jak welkou díru to záleží jak má ten reprák širokej ten lem za kterej to přidělásh, např. Sony x-plod maj přímo na krabici šablonu, kterou jen wytrhnesh a wobkreslísh kam potřebujesh :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodně repro má na krabici šablonu, co jsem měl Pioneer a Panasonic , tak ty měly. :xvul Vím, asi ty značky nejsou nic moc.

Hele, hlavní bude, aby Ti to plato nikde nebránilo pohybu membrány ( což by pochopitelně nemělo, páč je kolem ta klec. Já bych si změřil vnitřní průměr té obruče, přidal něco ( podle toho, jak je tam řešená ta klec a pak to obkreslil. No každopádně si ale myslím, že to normální trošku zručnej člověk musí zvládnout. Pokud se toho bojíš, tak si to zavez do dílny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

hodně repro má na krabici šablonu, co jsem měl Pioneer a Panasonic , tak ty měly. :xvul Vím, asi ty značky nejsou nic moc.

Hele, hlavní bude, aby Ti to plato nikde nebránilo pohybu membrány ( což by pochopitelně nemělo, páč je kolem ta klec. Já bych si změřil vnitřní průměr té obruče, přidal něco ( podle toho, jak je tam řešená ta klec a pak to obkreslil. No každopádně si ale myslím, že to normální trošku zručnej člověk musí zvládnout. Pokud se toho bojíš, tak si to zavez do dílny..

Pioneer je nic moc jo:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Hadra

hodně repro má na krabici šablonu, co jsem měl Pioneer a Panasonic , tak ty měly. :xvul Vím, asi ty značky nejsou nic moc.

Hele, hlavní bude, aby Ti to plato nikde nebránilo pohybu membrány ( což by pochopitelně nemělo, páč je kolem ta klec. Já bych si změřil vnitřní průměr té obruče, přidal něco ( podle toho, jak je tam řešená ta klec a pak to obkreslil. No každopádně si ale myslím, že to normální trošku zručnej člověk musí zvládnout. Pokud se toho bojíš, tak si to zavez do dílny..

Pioneer je nic moc jo:myslim

zakladni rady ano :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...