Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odpojenie AKB


Syro

Recommended Posts

Původně zaslal: Syro

Čaves! Chcel by som sa opýtať čo sa stane pri odpojení, alebo totálnemu vybití AKB? Aké kódy okrem autorádia to bude pýtať? Ako ho zistím (okrem Peugeot - servisu), ak mi ho predošlý majiteľ nedal?:bojim

Co je AKB???? Pokud myslíš Akumulátorovou baterii tak by bylo dobrý to tak napsat, až bude někdo hledat baterii tak to nikdy nenajde. Jinak pokud se odpojí akumulátor tak se nic neděje, kód imobilizéru je uložen v řídící jednotce i po odpojení baterie, kód rádia pokud nemáš tak to je problem, jedině rádio zálohovat nejakou baterií, někde se to tu řešilo, zkus Hledání
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Syro

Čaves! Chcel by som sa opýtať čo sa stane pri odpojení, alebo totálnemu vybití AKB? Aké kódy okrem autorádia to bude pýtať? Ako ho zistím (okrem Peugeot - servisu), ak mi ho predošlý majiteľ nedal?:bojim

Co je AKB???? Pokud myslíš Akumulátorovou baterii tak by bylo dobrý to tak napsat, až bude někdo hledat baterii tak to nikdy nenajde. Jinak pokud se odpojí akumulátor tak se nic neděje, kód imobilizéru je uložen v řídící jednotce i po odpojení baterie, kód rádia pokud nemáš tak to je problem, jedině rádio zálohovat nejakou baterií, někde se to tu řešilo, zkus Hledání

:xvul jen poznamka - AKB je normalni oznaceni pro Akumulatorovou baterii ... kde jsi probuh delal autoskolu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Syro

Áno, jedná sa o nový model, tak mám trocha strach, či vybraním AKUMULÁTOROVEJ BATÉRIE ma nič neprekvapí!:o

jak pise Zipik - pokud mas novy model, tak uz ani kod k radiu nepotrebujes...

jinak po odpojeni a pripojeni /zalezi jak dlouho ji budes mit odpojenou - cca po delsi dobe jak 15 min/ dochazi k obnovovani dat v RJ /pro nektere ridici jednotce/, takze bys auto hned nemel zatezovat ve vysokych otackach, ale jet par kiometru slusnou jizdou :)

jinak kody k radiim se tu resily nekolikrat a obcas ti i v Peugeot zjisti kod gratis, nebo za minimalni poplatek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Syro

Čaves! Chcel by som sa opýtať čo sa stane pri odpojení, alebo totálnemu vybití AKB? Aké kódy okrem autorádia to bude pýtať? Ako ho zistím (okrem Peugeot - servisu), ak mi ho predošlý majiteľ nedal?:bojim

Co je AKB???? Pokud myslíš Akumulátorovou baterii tak by bylo dobrý to tak napsat, až bude někdo hledat baterii tak to nikdy nenajde. Jinak pokud se odpojí akumulátor tak se nic neděje, kód imobilizéru je uložen v řídící jednotce i po odpojení baterie, kód rádia pokud nemáš tak to je problem, jedině rádio zálohovat nejakou baterií, někde se to tu řešilo, zkus Hledání

:xvul jen poznamka - AKB je normalni oznaceni pro Akumulatorovou baterii ... kde jsi probuh delal autoskolu :)

Tak pardon, já mám obyčejnou autoškolu, a né vejšku:D V životě jsem to ještě nikde neviděl a neslyšel, už vůbec ne v autoškole, my jsme neměli ještě ani ůdržbu,:)tak se teda omlouvám :mad: Tou obyčejnou myslím do r.2000

[upravil dne 6/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...