Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sitič


gogogo

Recommended Posts

Zdravím na sitič my autí točí 2000,není to moc kolik točí vám?

peugeot 205 1.4 55kw,jo a chtěl jsem se zeptat,jak je sání před vstupem do filtru,ten plastovej tubus do kterýho je napojený přisávání teplýho vzduchu od kolen výfuku,no tak v tom plastu mám pár navrtanejch děr(ruzně cik cak po cele delce) nevým jestly si někdo hloupě hrál a nebo je to origo,já jenom aby to blbě nesálo,skustesy navrtat trubku od vysavače,jak bude sát.Ale jinak auto jede jako drak,jen mě to zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, 2000 je opravdu mooc! Mělo by to být kolem 1400ot. Nejspíš bude někde závada. Ty díry jsou tam schválně od výroby! Taky jsem se tu na to nedávno ptal, je to prý kvůli nějakým rázům tlaku nebo co!

Jak dlouho ti to točí těch 2000? Mě to po nastartování hodí na cca1400 a asi po 30s to spadne na cca 1000. Jak se motor chová při jízdě za tepla/studena. Jinak je vše v pohodě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no přes minutu určite,jinak volnoběch mám tak zhruba jako ty sitič,auto mám necelejch 14 dní,teprv se v tom budu hrabat,jako pjest na oko je jasný že mi to kurvý krokověj motorek,nepouští my plyn na ten dorazovej šroubek ani když je ohřátej,takže to chci všechno vyrvat včetně vstřikovačky a vyčistit to atd.jestly něco...,jak už to tak býva asi budu hledat na nesprávným místě a příčina bude někde..no,jinak kolik by stal ten motorek novej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...