Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plastovy kryt motoru HDi


Kosta1

Recommended Posts

Nevite nekdo jestli se daji sehnat uchytky toho plast. krytu na motoru (HDi) ? Vcera jsem zjistil, ze mi to drzi jen na dvou ze ctyr, ty dve byly pryc ! Tak podeziram servis. Nic cloveku nereknou, az jsem patral po vibracich kolem 3000 otacek, ktery tam predtim nebyly.......... :grr Jo mam na mysli ty gumovy uchytky primontovany na bloku motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporucuji ti se vykaslat na ty cudliky, protoze ti za chvili zase vypadnou jako mne. Vyresil jsem to tak, ze jsem ten kryt prichytil takovym tim zkracovacim paskem - kdyz potrebujes spojit vice kabelu dohromady. Koupis jich dvacet za par penez a mas to na furt, kdybys nahodou potreboval pod ten plast, tak je cvaknes a das nove, navic to pruzi, takze se ti nerozpoji jako ty cudle - z moji hlavy to neni - uz se to tady resilo a funguje to:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milda

Jestli on náhodou nemyslel ty gumové silentbloky na motoru, na které se potom ty plastové čudlíky nacvakávají. Pokud jo, tak ty už jsou dražší, asi 147Kč/ks. Jinak samotný ten plastový čudlík stojí 25Kč.

To jsem z toho krapet mimo, já měl dojem, že to přichytávám k dalším plastům a ne k nějakým silentblokům, anebo já o koze a Kosta1 o voze:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych do toho asi mel vnest jasno :papa: takze samozrejme myslim ty silentbloky.

To lamancha: myslel jsem, ze to mas provleceny tim otvorem v plast krytu a dirou v ktere byl puvodne namontovanej ten silentblok. Rikal jsem si jestli to ovsem nevibruje........... Tak to vidim na ten origo dil. Sorac, jestli jsem se nejak spatne vyjadril - na zacatku.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kosta1

Tak bych do toho asi mel vnest jasno :papa: takze samozrejme myslim ty silentbloky.

To lamancha: myslel jsem, ze to mas provleceny tim otvorem v plast krytu a dirou v ktere byl puvodne namontovanej ten silentblok. Rikal jsem si jestli to ovsem nevibruje........... Tak to vidim na ten origo dil. Sorac, jestli jsem se nejak spatne vyjadril - na zacatku.:myslim

no hlavne at to funguje;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...
Guest Brendik

Ja som si kúpil v gufere také malé silenbloky majú z obidvoch strán zalisované skrutky M6 zaskrutkoval som ich do tich držiakov na motore a na vrch som dal podložky s matkou a drží to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...