Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lamino Servis


xlucasx

Recommended Posts

Jo ale to relativne znamena ze z pocatku se to zda byt levne. NAkonec kdyz to odfusujou nebo ti to nekde ulitne tak jses nasranej a rikas si ze kdybach si to nechal udelat nekde jinde a priplatil si ze bys usetril mnohem vic a mel to kvalitnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle fakt nechapu. Kdyby Blaha delal neco, co je nesedi a je to spatne udelany, tak proc by k nemu tolik lidi jezdilo????

Jindra: A co sis musel dodelavat sam???? tohle me fakt zajima.

Kdyz jim tam neco odvezu, aby to udelali a pri prebirani auta vidim, ze to proste nesedi, tak si to nevezmu a hlavne to nezaplatim. ne????? At se na me nikdo nezlobi, ale kdo by si vzal auto s olastama, ktery nesedej nebo jsou blbe udelany, je u me vuuuuuul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR: prední masku jsem si nechal předělat, slepili to tak, že to prasklo. Přední nárazník musel jít komplet pod tmel. a ujistil mě že je to originál.Jo za 2 měsíce jsem se dopátral , že spodní plast je z oktávky. stojí 600. On chtěl za komplet 3000,-. zadní nárazník byl špatně vyztužený.A o prazích ani nemluvě.taky to měly být orig. a byly to obyč prahy na Skodu.Jedenkrát a DOOOST!!!!!!!!

Odfušoval to. A když se dívu na jeho fotky jiných aut, tak je to úplně to samé.za čas to uletí, když si to nedoděláš.

Ale ti zákazníci neví že to tak dopadne, tak jak já, a auto přeberou, tak jak já. A pak jezdi 4 x do těch kotěhúlek ze Zlína a dohaduj se sním že tak to nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...