Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena zarovky v mlhovce


bigpoint

Recommended Posts

Původně zaslal: bigpoint

Mam P406 Combi, prestala me svitit leva mlhovka. Nevite nekdo jak tam vymenit zarovicku, podle vseho to nebude asi takova sranda, zrejme se musi spodem.:(

Poslete me nekdo postup jak na to a co je tam vlastne za zarovku, abych ji mel predem doma. Dik

Jde to z kufru, měli by tam být víčka, žárovka v mlhovce je 12V 21W. Akorát teď koukám je tady psáno parkovací světlo 21W což je asi chyba, mělo by být 5W

[upravil dne 2/10/06 Radek Hurvajz]

post-0-14109594866188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigpoint

No, jasne myslel jsem predni mlhovky, auto je vyroby 2002. Tak se omlouvam, zadni bych byval zvladl, predni takova sranda asi neni.:( Je tam zrejme zarovka H1, ne? Ale jak k ni, horem to asi nejde...

Měla by tam být H1, nějak to do toho návodu nenapsali, leze se tam spodem.

[upravil dne 2/10/06 Radek Hurvajz]

post-0-14109594866668_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: bigpoint

No, jasne myslel jsem predni mlhovky, auto je vyroby 2002. Tak se omlouvam, zadni bych byval zvladl, predni takova sranda asi neni.:( Je tam zrejme zarovka H1, ne? Ale jak k ni, horem to asi nejde...

Měla by tam být H1, leze se tam spodem.
Pokud jdou odšroubovat šrouby co drží ten plastový kryt tak je to sranda, ale u mýho auta byly 2 torxy rezaty tak že se prostě ukroutili hlavičky, byla to práce navíc, jinak jsem žárovku ještě neměnil ale podle toho návodu to není tak hrozny:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...