Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

demontáž origo závěsu


Medion

Recommended Posts

Původně zaslal: Medion

má nějakej vliv na jízdní vlastnosti,když oddělám origo závěs?když sem kupoval auto,tak už na tom koule nebyla...prej ji zašantročili v Německu.proto mi je nanic

pokud máš zapsáno tažný v TP tak ho musíš mít, pokud ho nechceš nech si udělat výmaz a tažný demontuj, nic se nezmění

je škoda ho sundavat, kdybys ho potom ještě někdy potřeboval tak ti ho může namontovat jen servis k tomu určený a bez toho certifikátu ti ho na ouřadě nezapíšou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě že by jsi to chtěl přihlásit...

Typový list (potřebný k zapsání do VT) ti vystavý i opis na zastoupení značky tažného zařízení (většinou 500 kč).

Může se to zkomplikovat úředním šimlem, kdy po tobě budou chtít tento typový list, osvětčení z STK že je zásuvka dobře zapojena a v případě že je z druhé ruky také osvětčení že je tažné odhlášeno z auta na kterém bylo namontováno (kopie VT) a kupní smlouvu.

[upravil dne 2.10.06 Ladis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešil bych, koule je sundavací, tak je sundaná. Já jí mám normálně nesundavací, takže je sundaná i s kusem traverzy, a policajti buzerovali jen když byla zrovna namontovaná, jestli prej je zapsaná (byla, takže dali pokoj). Na druhém autě je koule zapsaná a závěs tam nikdy nebyl, a nikdo nikdy neotravoval. Spíš je problém, když je nemontovaná na autě, a není v papírech, než naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...