Jump to content
Sign in to follow this  
Medion

demontáž origo závěsu

Recommended Posts

má nějakej vliv na jízdní vlastnosti,když oddělám origo závěs?když sem kupoval auto,tak už na tom koule nebyla...prej ji zašantročili v Německu.proto mi je nanic

Původně zaslal: Medion

má nějakej vliv na jízdní vlastnosti,když oddělám origo závěs?když sem kupoval auto,tak už na tom koule nebyla...prej ji zašantročili v Německu.proto mi je nanic

pokud máš zapsáno tažný v TP tak ho musíš mít, pokud ho nechceš nech si udělat výmaz a tažný demontuj, nic se nezmění

je škoda ho sundavat, kdybys ho potom ještě někdy potřeboval tak ti ho může namontovat jen servis k tomu určený a bez toho certifikátu ti ho na ouřadě nezapíšou

ale já k tomu stejně nemám tu kouly,takže vozejk nezapojim.drží na 4 šroubech takže ho oddělám a když bude potřeba(spíš nee)tak ho přidělám

Jo tak to máš recht, oddělej ho a je to, akorát to hyzdí auto:D

Jenom aby se to líbilo švestkám pokud to máš v techničáku až tě budou stavět:D

to je napsaný jen ve velkym nee nebo to je i v malim:myslim teď vůbec nevim,pudu se mrknout,jo a další věc je ta,že mi tam překáží v připevnění led neonů a ty se švestkám už vůbec nebudou líbyt..... :-)

no jo čéče tak to je i malim.kua to budu muset na ten posr...ouřad a vystát tu kilometrovou frontu....:grr a nebo vymyslet nějakej způsob jak ty neony přidělat

hej Čermná to je kousek od nás a když už ty neony mám tak je tam přidělám i kdybych ten závěs měl fiknout flexou:D

a máme doma jiný auto který závěs má,takže si holt pudu vystát frontu a pude pryč

BOSSCZ:a ty si z Jabka že...a že by Pavel a taky si byl na srazu nor3sp3ct jestli se nepletu

Medion: no je pravda, že když máš závěs, tak Tě určitě bude někdo chtít využít k tahu :D Ale určitě bych si ho nechal a tu kouli zkusil sehnat. A nebydlím ani v Horní ani v Dolní Čermné...:P

V případě že by jsi to chtěl přihlásit...

Typový list (potřebný k zapsání do VT) ti vystavý i opis na zastoupení značky tažného zařízení (většinou 500 kč).

Může se to zkomplikovat úředním šimlem, kdy po tobě budou chtít tento typový list, osvětčení z STK že je zásuvka dobře zapojena a v případě že je z druhé ruky také osvětčení že je tažné odhlášeno z auta na kterém bylo namontováno (kopie VT) a kupní smlouvu.

[upravil dne 2.10.06 Ladis]

Neřešil bych, koule je sundavací, tak je sundaná. Já jí mám normálně nesundavací, takže je sundaná i s kusem traverzy, a policajti buzerovali jen když byla zrovna namontovaná, jestli prej je zapsaná (byla, takže dali pokoj). Na druhém autě je koule zapsaná a závěs tam nikdy nebyl, a nikdo nikdy neotravoval. Spíš je problém, když je nemontovaná na autě, a není v papírech, než naopak.

no když tak na to koukám tak to tam asi nechám i když mi to tam je k hov...a ty neony nějak pořešim(doufám)