Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zastěrky


gogogo

Recommended Posts

Zdravím mám takový probléměk,mám vůz 205 1.4 winner,original obutí 185/60/R14 montované přímo při seriové výrobě,bohužel,zastěrky se bud nemontovaly a nebo je někdo serval,dají se dnes sehnat na předek origo zastěrky,nebo se musím poohlédnout po univerzalních,z nichž většina,zatím jsem viděl dvoje nejsou zrovna idealní co se montáže týče.(Díky zlemování blatníku do podběhu.)Nechtěj se mi do toho moc vrtat díry. Aby my to nezačlo nák hnít.Prahy za kolem mám ož trochu oprískané,dveře též ale mírně.

Díkaz za všechny tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém, ne že bych je tam dával že je to povinný, ale spíš jde o ty oprýskané dveře, který už jsem jednou musel lakovat a vadí mi to že vjedu do sebemenší kalužky a mám bordel po celým autě, protože to nic nechytne a to mám 175 gumy, taky už jsem koukal po nějakých universálech ale odrazuje mě vrtání do podběhu, což je dosti brutální, nemáte někdo teda nějakou inspiraci??Ty zástěrky bych tam chtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já tam snad flaknu nákou barvu na buzi plastu proti šutrum,protože je fakt že bez těch zástěrek to tomu autu sluší víc a nebo počkám až prahy a dvěře budou místo červený oprískaný až do běla a nemusím to ani ničim natírat,:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je měl na zadku, kde mě pěkně sra.., tak jsem je sundal a je hotovo.

Ale vepředu bych je chtěl, taky mi vadí ten bordel po stranách po projetí sebemenším blátem. Mám v garáži ty univerzl. s nápisem Peugeot, ale zatím jsem nějak nebádal, jak je tam slušně přidělat, ale určitě by to šlo i bez vrtání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Jestli se můžu přimluvit, na zadek si je radši dej ... anï ne tak ke spokojenosti své, ale všeobecné těch za tebou ;)

No jo no, já vim:mad:, ale nechci na to prasit nový zástěrky, když chci měnit zadní spojler a musel bych je pak zase přendavat. To tu chvilku přežijete:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...