Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připsání pneumatik do TP


johnyx5

Recommended Posts

Chlapi mám problém s připsáním peneumatik do techničáku u P405. Původně jsem tam měl 185/65/14 a chci tam napsat orig. peugeot elektrony 195/60/14 a ten idiot na evidenci vozidel řekl že to nejde. Nevíte někdo jak to mám udělat? V nejhorším připadě budu muset na technickou přezouvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To? problém. Taky chci namísto stávajích 165/70 R 13 dát na léto 185/60 R 14. Oba typy byly standartně montovány na Peugeot 205 ale úředníci na Okú to sami do TP nepřepíší.

Musí se asi jít cestou schválením u Peugeot ČR.

A to je zase jeden Bedřich Smetana v ......

Jinak pokud je obutí jiné než v TP na vozítku, které způsobí nehodu, jsou likvidátoři pojistných událostí spokojeni - všechno platíš sám :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeeeezisi ludia co blaznite ?? na co si to tam chcete davat ?? vy zo sebou nosite velky technicak ??? odkila by tie zelene jebliny vedeli aky mate schvaleny rozmer ?? pokial tam nedas 250/35 na 17\" tak si to nikto ani len nevsimne a keby si aj nahodou vsimol , tak na predvolanie prides na seriovych a mozu ti fukat do ... (to uz necham na vas :D ) . :D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove moje osobni zkusenost je:mel sem na 205tce 205/50r15 mozna by je tolik nedrazdily kdyby nebly sjety,samozrejme ze sem jim tvrdil ze sou povoleny a ze je jedu prezout nic mene vzal si ode me maly TP a chytrou masinkou si ve sluzebnim aute vyjel velky TP no abyl sem v pr**li a o 1000,- lehci.Ted jezdim 195/50r15 fungl novy a sem v poho:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na úřadě to můžou zapsat, je tam od toho technik. A může to zapsat i bez vyjádření autoriz. zástupce značky, možností zjistit povolené rozměry kol má víc než dost... Jenže co by z toho měl, že? Tak radši řekne, že si máte přinést to vyjádření, a nic nenaděláte.

Takže, dvě možnosti: 1. najít rozumného technika, 2. vyžádat si ten papír u Peugeota

Ovšem že vám někdo zapíše 195/50/15 na 205-ku diesela, o tom dost pochybuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie ..... o tom pochybuji taky a proto na to kašlu, musím teda zaklepat, zatím co mě stavěli tak nikdy nic neříkali :)

5xM ..... na 406 by byli možná nápadný až nějaký 17\" a to že jsi tam dal užší, tak tím bych se vůbec nezabýval a už vůbec nežádal o nějakej přepis, podle mě zbytečnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...