Jump to content
petrbursa

Zvláštní klima v P206

Recommended Posts

Mam hodně velký problém s klimatizací v P206, 1.4HDi. Ten problém řeším více jak půl roku a ani autorizovaný servis si neví co s tím:(.

Ale abych začal od začátku.

Před půl rokem klima fungovala jak hodinky. Pak jsem měl bourajdu, auto bylo krásně opraveno, až na to že si nikdo nevšiml, že je prasklej držák na vrtuli u chladiče. Já blbec, jsem si myslel, že tohle dokáže opravit každý, tak jsem zajel do vesnice k místnímu technikovi, aby vrtulku vyndal a dal mi tam novou. Bohužel se při montáži vyskytl nějaký problém a tak se pomohlo kladivem, kde zdřejmě něco odešlo.

Nyní pokud zapnu klima, tak funguje pouze dokud se auto nezahřeje na 80°C, pak se vypne, auto se dál zahřívá na 100°C. Při této teplotě se auto do 3 minut ochladí na 70°C a klima opět začne fungovat dokud se nezahřeje auto znovu na 80°C. Pak je druhý případ, kdy klima funguje stále. A to je ten, že jedu více jak 70km/h, kdy nemá šanci se auto zahřát na těch magických 80°C.

POMOZTE, PROSÍM.

Za půl roku mam 30 tisíc v ......... za stálé diagnostiky. Autorizovaný servis, mi za chvíli dá zákaz vstupu do jejich salonu. Snad tady najdu řešení, předem děkuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkud jsi?

Vypada to na prehozene kabely k cidlum, ale to tady asi nevyresime. Akorat to chce nekoho, kdo rozumi Peugeotum. Ten servis co te balamuti asi ne.

[upravil dne 1.10.2006 P607Olda]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem z Litoměřic, Teď mam zázemí v autorizovaném servisu Peugeot V-Group. Poslední verze na opravu je ta, že mi klimu vyndaj a pošlou na opravu, protože to dělá prý únik přes těsnění na kompresoru. Můj selskej rozum, mi ale napovídá, že když mi unikne plyn, tak přestane chladid úplně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×