Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307


Kourilak

Recommended Posts

Ahoj jsem zde nový. Mám Peuget 307 2.0HDI 79 KW r.v 2002 a abych řekl pravdu samé problémy pořád řeším. V současné době mě zlobí, je venku třeba 15 stupnů na panelu nastavím třeba 23 stupnů a pořád to fouká studený i když to přidám na max. 28 tak se to o moc nezlepší. Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kourilak

Ahoj jsem zde nový. Mám Peuget 307 2.0HDI 79 KW r.v 2002 a abych řekl pravdu samé problémy pořád řeším. V současné době mě zlobí, je venku třeba 15 stupnů na panelu nastavím třeba 23 stupnů a pořád to fouká studený i když to přidám na max. 28 tak se to o moc nezlepší. Nevíte někdo?

A mas ohrate auto?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kourilak:

jestli to tak je i pri delsi jizde, tak je vadny servomotorek, ktery ovlada klapku \"teply/studeny vzduch\". (teoreticky by mohlo byt vadne take cidlo merici vnitrni teplotu, pripadne ventilatorek, ktery to cidlo ofukuje vzduchem, ale to byva velmi zridka)

Servomotorek je pravdepodobnejsi.

Ale hlavne - jestli nahodou v te chvili neni cidlo zahrate slunkem? (ale to by za 5 minut uz regulovalo normalne).

Nemas nahodou tu mrizku u cidla zaspinenou - zacpanou prachem?

[upravil dne 1.10.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Když zaneš zapalování a budeš měnit ovladačem teplotu tak by měl bejt ten servomotorek slyšet, teda pokud je funkční, bude-li okolo ticho a máš ok sluch.:papa

To bych netvrdil u me musi byt nastartovane a pak terve jede klimatronik:papaTakze nevim jestli ten motorek bude slyset.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

To bych netvrdil u me musi byt nastartovane a pak terve jede klimatronik:papaTakze nevim jestli ten motorek bude slyset.:(

jj, aj mne sa to zapne az vtedy... ale zase aj pri nastartovani a trochu hlucnejsom vyfuku pocujem ako sa \"steluju\" servomotorceky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to paseku i když opakovaně nastartuješ na teplý motor?

U škodovek se vypnutím motoru a opětovným nastartováním řídící jednotka vzpamatovala a fungovalo to (netvrdím že se spravilo všechno, některé chybně zobrazované hlášky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...