Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna displeje \"hodiny\" za typ A (BSI)


ajsik

Recommended Posts

Peugeot 2061.4HDi, rv. 12/2004 ...

teď mám hodiny a chci je vyměnit za displej typ A , tj. alfanumerický (datum,čas,teplota (když je čidlo),systémové hlášky)

co vše musím po technické stránce udělat, resp. jak ho nahlásit BSI že je v systému připojen?

(Počítám že vlastní hodiny a datum pofičí samo, že je to v režii elektroniky toho displeje...)

no a trochu odvážnější dotaz, jde tam rovnou dát displej typu B (Dot Matrix) a rozjet ho nejlépe tak aby začal chodit palubní počítač....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu jsem prolezl polske forum a zjistil jsem ze:

obyc. hodiny byt na MUXovem aute maji jen 4 draty v konektoru displeje a ostatni displeje (typ A,B i C) jich maji sedm... tj. chybi mi tri draty od BSI prave na ovladani displeje ... ale i tole umi polaci vyresit, ty draty tam nekde jsou schovane jen se musi napichat do konektoru ...

ten partner mel Ackovej displej a nebo jen hodiny?

kolik mam pocitat za aktivaci palubaku v BSI , je to brano jako prace diagnostiky tj. do 1000 kč se to vleze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže dalsí info, nejde to tak lehce ... je potřeba vyhodit původní kabelový svazek a dát tam z modelu kde je už displej typ A a nebo B...

6428ch5.th.jpg

budu dále informovat myslím že tak do měsíce by to mohlo jet :-) a náklady počítám tak 2000-2500kč záleží jak nakoupím díly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej domontovat lze, jen je problém v konektoru do displeje (těžko se shání). A je nutné rovněž do displeje natáhnout multiplex (data + data bare) a plus VAN. Také je nutno nakonfigurovat přítomnost disoleje v BSI.

Jinak palubní PC má každé multiplexní auto, pro zobrazovaní je nutné minimálně dislpej A. Pro ovládání je nutné mít COM2000 s palubním PC (některé COMy - Valeo lze jednoduše předělat). Není nutná ani aktivace přes diagnostiku v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...