Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vejdou se kola?


Tommys

Recommended Posts

Původně zaslal: P607Olda

Nedávno se tu řešilo, že Ford má jinou vnitřní díru a že to nevystředí - hází. Tak jen připomínám, že pozor i na toto.

kola ti vystředěj šrouby,akorát že to není na tom nábehu,aloe držej to jen šrouby...jinka na to sou ještě takový kroužky který měněj díru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

jo, jo, ty kroužky jsem si taky soustružil...

ale že by to vystředili jen šrouby, pokud to nesedí na tom středu, tak to bych pochyboval.

vyzkoušej to a uvidíš;) já to zkoušel když sem měl na zkoušku půjčený podložky,byly od ronalu a s atestem a taky ten středící náběh neměli a některý auta ten kroužek ani nemaj na autě;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoby - forďácký kola mají tu středovou díru naopak větší, takže se k tomu vysoustruži kroužek a je to ready:super

Jinak jak píše Crack, že to vystřeěj šrouby, tak nevim, nevim, já osobně bych měl strach jezdit jenom s přišroubovanejma kolama a na středu mít vůli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, nemáš náhodou 1.4i ?

Nechci nic říkat, ale myslím si, že ty 195 budou spíše kontraproduktivní ...

Ale proti gustu žádnej dišputát... osobně bych za to, co dáš za liťáky, koupil slušný gumy (byť v klasickém rozměru) ... no,. i když na druhou stranu jsem dost usedlej a ročně taky něco víc najedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Zoby - forďácký kola mají tu středovou díru naopak větší, takže se k tomu vysoustruži kroužek a je to ready:super

Jinak jak píše Crack, že to vystřeěj šrouby, tak nevim, nevim, já osobně bych měl strach jezdit jenom s přišroubovanejma kolama a na středu mít vůli ...

Před chvílí jsem se díval - Fordy mají ten středový kroužek opravdu MENŠÍ. Jinak středit to jen na šroubech .... no nevím, já bych si to teda netroufl.

Když auto jede rychlostí třeba 100km/h, tak to dělá otáčky přibližně jako u vrtačky (800-900ot/min) a závity proti sobě s klidem můžou lítat i 0,2mm....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...