Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla po nastartování.Jde to u 406?


Sved

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak, dnes jsem zakoupil na vrakovišti 2ks relátek z Renaulta Clio r.v.2000, jsou to ty samé jako v Pežotech, za 100kč/ks a po výměně místo propojek modrá žlutá, SVÍTÍM po nastartování, takže super:super:super:super Díky všem co jsem dali foto a nějakou tu radu. Když se toto téma založilo tak sem jen mrknul do auta k pojistkám a nikde jsem neviděl ony propojky, tak jsem si řikal že to prostě nemám, ale zjistil sem že jsem koukal uplně jinam, našel jsem to až později protože mi to nedalo a prolezl jsem to pořádně. :D:D

Sláva tak to tedy funguje i tobě a spokojenost:potlesk:potlesk

Hlavně jsem ušetřil, v servise jsem to měl domluvený za 750,-kč, a pak nějak nebyli prachy tak jsem to odřekl. A svítilo by to i s palubkou a to jsem nechtěl.:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Zipík

Tak jsem hledal a nedohledal.Mam tam misto desky s relatky BSI jednotku:nevim.Nebo je to jeste schovane za ni?Moc si to ale nemyslim:(

No to máš asi nový model, ne?? Podle toho co se tu píše tak relatka jdou dát jen u staryho modelu, u novyho by to mělo jít aktivovat v BSI:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Dave_k

Taky se musím pochlubit, že jsem doplnil ony relátka místo propojek a už se mi taky světla po nastartování rozsvěcí. :roker:roker:roker:cool::cool:

Taková blbůstka a jak potěší. :D:D:D

[upravil dne 5/1/07 Dave_k]

přesně tak nemusíš na to myslet:D:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

No včera se mě servisák ptal jako že to funguje, nevěděl o tyhle možnosti. :o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Dave_k

Taky se musím pochlubit, že jsem doplnil ony relátka místo propojek a už se mi taky světla po nastartování rozsvěcí. :roker:roker:roker:cool::cool:

Taková blbůstka a jak potěší. :D:D:D

[upravil dne 5/1/07 Dave_k]

přesně tak nemusíš na to myslet:D:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

No včera se mě servisák ptal jak že to funguje, nevěděl o tyhle možnosti. :o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spousta dotazu na tohle tema a taky skutecnost ze jsem ziskal pekne fotky od clena Friba, ktery si to tenhle vikend montoval do auta, me dovedla k napsani kratkeho clanku na toto tema, muzete si ho tedy precist na hlavni strance peugeot-clubu v sekci Servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem se zastavil v HP autodemont ve Staříči a koupil dvě relátka a během 10-ti minut i já mám tuhletu vychytávku:D.

tímto děkuji všem,kteří tady poskytli informace a rady :potlesk:potlesk:potlesk

(ty relátka mám z fordu,jsou použity ve spoustě jiných autí a cena za jedno 100,- kč a kdyby nefungovalo možnost vrátit.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripajam sa aj ja s jednym VELKYM DIIIIIIKES!

Dnes som si kupil na vrakovisti(Bratislava-Vajnory/Zl.Piesky) dve relatke(tiez ford...peugeoty nemali:) a hned som si ich aj namontoval. Cena 100,- Sk/ks...cas montaze 2min. ;o)

Funguje bez problemov.

Este raz DAKUJEM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripajam sa aj ja s jednym VELKYM DIIIIIIKES!

Dnes som si kupil na vrakovisti(Bratislava-Vajnory/Zl.Piesky) dve relatke(tiez ford...peugeoty nemali:) a hned som si ich aj namontoval. Cena 100,- Sk/ks...cas montaze 2min. ;o)

Funguje bez problemov.

Este raz DAKUJEM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Pripajam sa aj ja s jednym VELKYM DIIIIIIKES!

Dnes som si kupil na vrakovisti(Bratislava-Vajnory/Zl.Piesky) dve relatke(tiez ford...peugeoty nemali:) a hned som si ich aj namontoval. Cena 100,- Sk/ks...cas montaze 2min. ;o)

Funguje bez problemov.

Este raz DAKUJEM!

To jsi daval do tohoto - PEUGEOT 406 break 2.0HDi 2001:myslim

Tady říkájí že do novýho modelu to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Semafor

Původně zaslal: Radek V.

Řekl bych že to jde aktivovat až od r. 2002 když už má auto nové páčky (Lucase). Já osobně mám ještě ty staré a pod kobercem u pojistek je taková objímka kde je modré a žluté propojení, které se vymění za dvě relátka a pak to funguje....;)

V tom pripade jsou u Domaskyho kouzelnici, protoze me prehrali pouze soft pres diagnostiku a vse funguje jak ma :)

takze asi som to tu uz pisal ale ty mas zrejem rocnik 2001 ale model 2002 a tam to uz ide cez PC takze zaidne zazraky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Pro ty co maji auta se senory pro nocni rozsvicovani!

Po preprogramovani BSI se po nastartovani rozsveci pouze potkavaci svetla a nelze prepnout na dalkova, taktez nesviti podsviceni pristrojovky ...

A hlavne pokud si nechate preprogramovat BSI, tak aby se vam rozsvecovala svetla po nastartovani, prestane vam fungovat onen senzor - takze je to v podstate na nic.

Jinak v AUTO MAREK - to mati na 206ku delali za 250,-

nemas pravdu!!! ja to mam aktivovane a svieti mi aj pristrojovka ale nejdu mi dialkove ale staci aktivovat svetelny senzor ktory normalne funguje a vecer zapnes aj dialkove :super:super:super (akurat cez den ti nepojdu ale to su ti aj tak na nic) horsie je ak uz auto nema svetelny senzor vtedy musis vecer prepnut packu (aby ti isli zapnut dialkove) do polohy normalne zapnutych svetiel :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Našel jsem tohle vlákno, pročetl, podíval se pod palubku, jestli tam mám propojky a včera jsem koupil dvě relátka (vrakoviště BMW a WV v Panenských Břežanech) za 100,-/ks. Jediné, co mně zaráželo bylo, že na relé na schématu není na cívce dioda, ale rezistor. Po namontávání SVÍTÍM také. Tak mě napadlo, že jak se tady na začátku řešila dioda, možná to bylo proto, že prostě sehnal relé s diodou. Kdyby koupil toto s rezistorem, tak se řeší proč tam je ten a o diodě by se nevědělo. Komisař psal, že mu to dokonce fungovalo jen s odpojenou diodou. Proto si myslím, že důleřité je jakékoliv relátko tohoto tvaru. Pokud někdo relé sháněl a sehnal jiné a bál se ho koupit, protože to nebylo přesně to, které se tu prezentovalo, tak se asi bát nemusel. Nevím, jaký tam v tomto případě má dioda, resp. rezistor smysl, ale prostě to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...