Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla po nastartování.Jde to u 406?


Sved

Recommended Posts

Tak jsem si ještě upravil plánek s plošňáky a jsem spokojen.

Když mi to chcíplo dle prvního plánku úplně zhasly světla.

Dle tohoto plánku zústanou svítit parkovačky.

Nyní u tohoto plánku zapnu klíček a startuji po 5 sek. po nastartování se rožnou parkovací a pak potkávací světla.

[upravil dne 28/11/06 Pinďa]

post-0-14109595029685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

tady je moje poj skřínka nemáš na myslito co je vpravo dole??

Tak pánové a dámy pokud někdo má tuhletu pojistkovou skřínku a má tam ty klemy, tak stačí si opatřit relé a svítit bude hned po nastartování auta. Klemy jsem vytáhl a misto nich dal 2 rele a vše funguje. Když nastartuji rožnou se světla, ale nestlumí se podsvětlení klim. a osvětlení přistrojovky.:super

Máli někdo zájem o ta relé pošlu na dobírku fugl nové cena 265kč za kus.¨

Jo a mám Peugeot 406 2,1TD r.v.1997

[upravil dne 28.11.06 Klikař]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Klikař

Původně zaslal: komisar

tady je moje poj skřínka nemáš na myslito co je vpravo dole??

Tak pánové a dámy pokud někdo má tuhletu pojistkovou skřínku a má tam ty klemy, tak stačí si opatřit relé a svítit bude hned po nastartování auta. Klemy jsem vytáhl a misto nich dal 2 rele a vše funguje. Když nastartuji rožnou se světla, ale nestlumí se podsvětlení klim. a osvětlení přistrojovky.:super

Máli někdo zájem o ta relé pošlu na dobírku fugl nové cena 265kč za kus.¨

Jo a mám Peugeot 406 2,1TD r.v.1997

[upravil dne 28.11.06 Klikař]

Mam dotaz, bude to svítit na 1,8 16V 1997? Mam tam ty dvě propojky. A jaky typovy má označení to relé, případně kde se dá koupit? Dík

post-0-14109595029937_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Klikař

Původně zaslal: komisar

tady je moje poj skřínka nemáš na myslito co je vpravo dole??

Tak pánové a dámy pokud někdo má tuhletu pojistkovou skřínku a má tam ty klemy, tak stačí si opatřit relé a svítit bude hned po nastartování auta. Klemy jsem vytáhl a misto nich dal 2 rele a vše funguje. Když nastartuji rožnou se světla, ale nestlumí se podsvětlení klim. a osvětlení přistrojovky.:super

Máli někdo zájem o ta relé pošlu na dobírku fugl nové cena 265kč za kus.¨

Jo a mám Peugeot 406 2,1TD r.v.1997

[upravil dne 28.11.06 Klikař]

Mam dotaz, bude to svítit na 1,8 16V 1997? Mam tam ty dvě propojky. A jaky typovy má označení to relé, případně kde se dá koupit? Dík

pročti od počátku už mně to štve se opakovat.malá relátka co jsou viz nahoře orginál stojí 1800 já jej koupil za 200 kč 1 ks,pokud jsem jej tam dal tak zdali svítili světla nevím nekoukal jsem na světla ,ale palubka ne ani kontrolka.,relátka jsem zkusil a nespínala asi blbě tak jsem zkoušel až jsem vyndal diodu co je vně relé.Po této úpravě svítily a bez problémů to používám asi 14 dní.Pokusím se sehnat další dvě a vyměním je za ta co tam mám aby tam byla ta dioda a uvidím:xvuljinak by ti ,měli svítit pokud ty propojky vyměníš za relátka

Tato relátka co jsem dal já mají montovanou diodu a funguje to normalně po zasunutí obou relé svítí světla a nesvítí palubka další info o relé na Klikar@click.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[upravil dne 28.11.06 Klikař] Mam dotaz, bude to svítit na 1,8 16V 1997? Mam tam ty dvě propojky. A jaky typovy má označení to relé, případně kde se dá koupit? Dík

pročti od počátku už mně to štve se opakovat.malá relátka co jsou viz nahoře orginál stojí 1800 já jej koupil za 200 kč 1 ks,pokud jsem jej tam dal tak zdali svítili světla nevím nekoukal jsem na světla ,ale palubka ne ani kontrolka.,relátka jsem zkusil a nespínala asi blbě tak jsem zkoušel až jsem vyndal diodu co je vně relé.Po této úpravě svítily a bez problémů to používám asi 14 dní.Pokusím se sehnat další dvě a vyměním je za ta co tam mám aby tam byla ta dioda a uvidím:xvuljinak by ti ,měli svítit pokud ty propojky vyměníš za relátka

Tato relátka co jsem dal já mají montovanou diodu a funguje to normalně po zasunutí obou relé svítí světla a nesvítí palubka další info o relé na Klikar@click.cz Já jsem to četl celý, všude je řeč o novějších autech než mám, až Klikař piše že to jde u 1997.

to Klikař: máš na ty relé snad patent, že další info jen na mailu, nebo jak to mam chápat?? Myslíš že když pujdu na vrakáč že je tam po 50-100kč nekoupím. Nevim proč bych měl platit za dobírku 90kč nějakym loupežníkum ktery si řikaji pošta. A ostatní to taky asi zajímá, co je to za typ atd.

[upravil dne 28/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já měl auto sedan 95/96 rok bylo to samé co mám nyní v breaku.Pokud se podívám na své fota sedanu pojistkové skřínky tak je shodná,tak nevím proč by to nemělo jít ty propojky tam byly taky,ale před 2ma roky se o tom nemluvilo,nebylo potřeba denní svícení.Relé jsem koupil na vrakovišti a jsou to ta samá co se nacházejípod palubkou.viz moje foto jsou tam už 4 ks 2 jsou místo propojek

Jj, zkusim to, zalitnu na vrakáč a uvidím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

[upravil dne 28.11.06 Klikař]

Mam dotaz, bude to svítit na 1,8 16V 1997? Mam tam ty dvě propojky. A jaky typovy má označení to relé, případně kde se dá koupit? Dík

pročti od počátku už mně to štve se opakovat.malá relátka co jsou viz nahoře orginál stojí 1800 já jej koupil za 200 kč 1 ks,pokud jsem jej tam dal tak zdali svítili světla nevím nekoukal jsem na světla ,ale palubka ne ani kontrolka.,relátka jsem zkusil a nespínala asi blbě tak jsem zkoušel až jsem vyndal diodu co je vně relé.Po této úpravě svítily a bez problémů to používám asi 14 dní.Pokusím se sehnat další dvě a vyměním je za ta co tam mám aby tam byla ta dioda a uvidím:xvuljinak by ti ,měli svítit pokud ty propojky vyměníš za relátka

Tato relátka co jsem dal já mají montovanou diodu a funguje to normalně po zasunutí obou relé svítí světla a nesvítí palubka další info o relé na Klikar@click.cz Já jsem to četl celý, všude je řeč o novějších autech než mám, až Klikař piše že to jde u 1997.

to Klikař: máš na ty relé snad patent, že další info jen na mailu, nebo jak to mam chápat?? Myslíš že když pujdu na vrakáč že je tam po 50-100kč nekoupím. Nevim proč bych měl platit za dobírku 90kč nějakym loupežníkum ktery si řikaji pošta. A ostatní to taky asi zajímá, co je to za typ atd.

[upravil dne 28/11/06 Radek Hurvajz]

Na typ se musím podívat, ale montujou to u nás v servise a ta cena je moje nákupka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečetl jsem toto celý vlákno, ale chci se zeptat na jedno. Když vám to automaticky svítí při zapnutým zapalování (nebo 1 poloze) a např stojíte a chcete jen poslouchat rádio, tak to u toho svítíte? Nebo vám hraje rádio i při nezapnutým klíčku?

Předem díky za opovědi. J.V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Nečetl jsem toto celý vlákno, ale chci se zeptat na jedno. Když vám to automaticky svítí při zapnutým zapalování (nebo 1 poloze) a např stojíte a chcete jen poslouchat rádio, tak to u toho svítíte? Nebo vám hraje rádio i při nezapnutým klíčku?

Předem díky za opovědi. J.V.

Samozrejme ze hra radio aj bez zapnuteho klucika .. aspon to original urcite .. ak mas dorabane tak ho mas naprd zapojene:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Mě originál radio 4050 hraje bez zapnutého klíčku v zapalování a cca 20 min. se samo vypne.:super

.ani u sedana ani u breaka jsem neměl origo rádio:grr

psal jsem ti;)čekám na odezvu:papa

Odepsal jsem ráno na soukr. zprávu. Dík, ale bohužel ještě nemám spravené auto z DN. Pokud by si měl cestu do a nebo přes Týn, bylo by to bezva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Já bych celoroční svícení zrušil a akorád bych upřesnil za jakých podmínek se musí svítit. Mě stačí, když jedu z Tejna do Budějovic, tak potkávám spoustu protijedoucích ale i zamnou jedoucích vozidel, která nemají seřízená světla. A pak při delší jízdě např. do Prahy, z toho bolí oči.:grr:grr:grr:grr

Je to jedine dobre.I kdyby se stanovily podminky za jakych se ma svitit polivina lidi by si ty svetla stejne nerozsvitrila:(.To je to same proc hromada ridicu jezdi z frajeriny s prednima mlhovkama a jeste se divi proc na ne ostatni blikaji.Nejlepe kdyz je mokro a pekne se to odrazi:grrA to nejsou jen predni ale i zadni hlavne ve meste.To je pak nadhera se za nim tahnou treba 3km.Blikat nema smysl,protoze to nikdo nezhasne.Nekteri dokonce po predjeti se citi dotceni a pak v krizovatce pres 2 plne me vesele predjedou a.......skoda mluvit.Taky jsou napsane podminky za jakych se zapinaji mlhove svetla a je to k nicemu:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dnes jsem zakoupil na vrakovišti 2ks relátek z Renaulta Clio r.v.2000, jsou to ty samé jako v Pežotech, za 100kč/ks a po výměně místo propojek modrá žlutá, SVÍTÍM po nastartování, takže super:super:super:super Díky všem co jsem dali foto a nějakou tu radu. Když se toto téma založilo tak sem jen mrknul do auta k pojistkám a nikde jsem neviděl ony propojky, tak jsem si řikal že to prostě nemám, ale zjistil sem že jsem koukal uplně jinam, našel jsem to až později protože mi to nedalo a prolezl jsem to pořádně. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...