Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla po nastartování.Jde to u 406?


Sved

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek V.

2Martas406

ne.....světla se rozsvítí po nastartování motoru...neboj:super

Koukám že jsi z Rokycan......domluv se s klukama z Plzně až pojedou na Džbán a můžeš to omrknout na místě;)

Mimochodem sraz se koná dnes...

cece, ja jsem po schematu zapojeni patral kde se dalo a nic, a ty prijdes s takovouhle zpravou, jakoby to bylo znamo odjakziva :D si me teda normalne dostal :D:roll BTW dneska jedu na Dzban i s autem, tak pokecame, mej se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty relatka pro denni sviceni jsou stejny jako relatka pro mlhovky ( tedy ty co pouzil DaveK ) Jen me tak napada, ze to relatko jak pise Dave, ze nevi na co je, tak to prave spina proud do ruznych obvodu, az kdyz je nastartovanej motor, cili pokud ti to Dave neslo, mozna je nutny aby tam to relatko bylo taky, ty kdyz jsi ho vyndal a prehodil do tech jinych patic, jsi vlastne prerusil ten spinanej obvod, mozna je to propojeny. Zkus jeste od nekoho vypujcit jedno tohle rele a zkus to kdyz budou zapojena vsechna tri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ty relatka pro denni sviceni jsou stejny jako relatka pro mlhovky ( tedy ty co pouzil DaveK ) Jen me tak napada, ze to relatko jak pise Dave, ze nevi na co je, tak to prave spina proud do ruznych obvodu, az kdyz je nastartovanej motor, cili pokud ti to Dave neslo, mozna je nutny aby tam to relatko bylo taky, ty kdyz jsi ho vyndal a prehodil do tech jinych patic, jsi vlastne prerusil ten spinanej obvod, mozna je to propojeny. Zkus jeste od nekoho vypujcit jedno tohle rele a zkus to kdyz budou zapojena vsechna tri

To už mně taky napadlo. Teď akorát sehnat někoho kdo mi ta 2 relé půjčí. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar borci,

ano, da sa to aktivovat aj u starsich modelov. Mam coupe 2001 s multiplex - v brnenskom Famku mi to aktivovali za 550 Kc vcetne pridavneho relatka za cca 15 minut. Po nastartovani sa zapnu svetla bez osvetlenia palubky (co je super, lebo cez den nepoklesne jas displeyov klimy a PC). Funkcia ovladacov svetiel na packe zostava standardna.

Volaju to \'svetla pro denni sviceni\' :super

Pato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pato406

zdar borci,

ano, da sa to aktivovat aj u starsich modelov. Mam coupe 2001 s multiplex - v brnenskom Famku mi to aktivovali za 550 Kc vcetne pridavneho relatka za cca 15 minut. Po nastartovani sa zapnu svetla bez osvetlenia palubky (co je super, lebo cez den nepoklesne jas displeyov klimy a PC). Funkcia ovladacov svetiel na packe zostava standardna.

Volaju to \'svetla pro denni sviceni\' :super

Pato

coz u noveho, to je jasny, tam se to da povolit v BSI jak pises, sice myslim zalezi i na typu jednotky BSI, je jich vic a ne vsechny to umi, ale to s tim pridanim 2 ks relatek by se melo tykat stareho modelu, tedy do roku 5/99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Radek V.

Řekl bych že to jde aktivovat až od r. 2002 když už má auto nové páčky (Lucase). Já osobně mám ještě ty staré a pod kobercem u pojistek je taková objímka kde je modré a žluté propojení, které se vymění za dvě relátka a pak to funguje....;)

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

Ano přesně tak, souhlasím s tebou. Nevím u modelů starších tedy do roku březen 99.

U novějšího modelu to jde nahrát na BSI a to jen u některých modelů 2002 a u 2003 trojek a výš je to téměř jisté.

Naproti tomu ze své vlast. :o) zkušenosti u starších faceliftových modelů (r.v. 99 a r.v.01, oba jsem doma vyzkoušel a už fungují ) stačí vytáhout propojky modrou a žlutou a na místo nich přesně ta pětipólová relátka co vyfotil klučina výš. Mají číselné označení 232 303 a je jich na tomhle autě povíce(regulace motoru atd. ) Takže na vrakárnách shruba jedno za kilo......

Osvětlení palubovky nefunguje ale ve dne snad nevadí.... Tak hodně zdaru ...

[upravil dne 17.10.06 Tuldous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Mě to dneska dělali přes vag, mechananik mi říkal, že to musí mít multiplex a koukal mi na palubku, ale nevím, co tím přesně myslel. Trvalo to asi 3 minuty :D

Řekl bych že tím multiplexem myslel ty nové páčky lucasů. Ony totiž nejsou každá zvlášť, ale jako jeden celek...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...