Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla po nastartování.Jde to u 406?


Sved

Recommended Posts

Původně zaslal: dire

Mmmb ma vlevo od pojistek prazdny konektor viz jeho foto ,ale mne je jen prazdna dira a neni to osazeny zadnym konektorem . Myslim si ze to relatko od tech mlhovek mam u motoru :myslim .

Relátka na mlhovky budeš mít asi jinde stejně jako on. Má asi přechodový typ s novým pojistkovým panelem, ale starým zapojením. Patice na denní svícení budou za tím a mlhovky nech plavat.

U starších modelů to může vypadat i takto:

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=299

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: dire

Mmmb ma vlevo od pojistek prazdny konektor viz jeho foto ,ale mne je jen prazdna dira a neni to osazeny zadnym konektorem . Myslim si ze to relatko od tech mlhovek mam u motoru :myslim .

Relátka na mlhovky budeš mít asi jinde stejně jako on. Má asi přechodový typ s novým pojistkovým panelem, ale starým zapojením. Patice na denní svícení budou za tím a mlhovky nech plavat.b

U starších modelů to může vypadat i takto:

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=299

Přesně tak. Můžeš to mít jako já. Obr. od mmb vloženej 29/4/08 v 22:57. Taky nemám ta patice na relátka vlevo, ale ty klemy pod pojistkovkou tam mám. Musíš se víc ohnout dolů a uvidíš. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chceš vyndat krytky z bučníku, tak to jde hodně těžko, ja sems e pořádně zapotil. Proto doporučuji vytáhnout ty bočníky z kolejniček. tankým štounovákem odchlípnout pojistku vměrem dolů a soušasně potáhnout za bočníky k sobě. :super

post-0-14109600412927_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JInak ještě jednou chválím ty kdo na to přišli a podělili se s námi a potom ještě ty kteří mají trpělivost povzbuzovat a radit ostatním.

Funguje to super: světla obrysová a potkávací se sepmou ihned po nastartování, a vypnou po zhasnutí motoru. Přístrojovka nesvítí, ale ovládací panel ano a to tou větší intenzitou, normálně funguje světelná houkačka. Pokud zapnu klasicky obrysovky či potkávačky svítí to jako kdysi s podsvícením i ztlumením přístrojovky. :papa

jo a jeto nezvyk protože nesvítí kontrolka světel, tak vždy váhám jestli opravdu svítím, chtělo by to dodělat kontrolku.

[upravil dne 3.5.2008 mmmb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

mmmb máš pravdu o tom že kontrolka světel nesvítí víme,proto ji dodělat by bylo idealní.O tom jsem už uvažoval od začátku a co jsem zjistil tak na starém modelu mám volné místo v palubce,kde je jen černý obnélník,ale na žárovku by místo bylo.Ale k tomu jsem se nedostal.

zde je foto napravo je kontrolka tlumených a dálkových

[upravil dne 4/5/08 honza406]

post-0-14109600414801_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

mmmb máš pravdu o tom že kontrolka světel nesvítí víme,proto ji dodělat by bylo idealní.O tom jsem už uvažoval od začátku a co jsem zjistil tak na starém modelu mám volné místo v palubce,kde je jen černý obnélník,ale na žárovku by místo bylo.Ale k tomu jsem se nedostal.

zde je foto napravo je kontrolka tlumených a dálkových

[upravil dne 4/5/08 honza406]

Já si na to velice rychle zvyknul a už mi ani kontrolka nechybí. Prostě tomu věřím, na nic nemyslím a jsem v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Vsem ,

Tak jsem se dneska poradne podival pod volant rozebral jsem papirovej kryt co je pod BSI a nic jsem nenasel jen pojistky a BSI .

viz foto od mmmb :

1) mam tam jen prazdnou diru bez osazeni konektoru

2) nenasel jsem tam zadny konektor ani k tomu zadnou pripravu :(

Nevite co s tim ?

post-0-14109600419524_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám přeně stejnej problém jako dire

ono to bude asi tím že mám i stejný auto tak bych taky uvítal jestli to jde nějak jednodušeji řešit nebo koupit nějaký univerzální rozsvěcování a nějak ho tam šoupnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

no ja to uz vyresil jinak koupil jsem univerzalni automaticky rozvesovac svetel rizeny procesorem,dnes jsem ho namontoval(15 minut prace) a fakci to vyborne

http://www.levnealarmy.cz/eshop/denni-sviceni/denni-sviceni-ars-smart.html

Ten problem mam ja taky nicmene jde to vyresit treba univerzalnim jak psal Genzer

A ted otazka pro ty co tam bocniky maji kam to vede?? ciste nahodou nemohli bychom to tam dodelat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dire

Cus Vsem ,

Tak jsem se dneska poradne podival pod volant rozebral jsem papirovej kryt co je pod BSI a nic jsem nenasel jen pojistky a BSI .

viz foto od mmmb :

1) mam tam jen prazdnou diru bez osazeni konektoru

2) nenasel jsem tam zadny konektor ani k tomu zadnou pripravu :(

Nevite co s tim ?

Podle mne se jedná o mezityp, kdy se přecházelo ze staré elektriky na novou. Třeba to bude někde schované nebo to propojili natvrdo a konektory nevyvedli. Přikládám foto jak to bylo umístěno ve starém modelu. Odkud to vede však nevím (na svazky tu jsou jiní odborníci :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

uz to mam zapojene,tie dve cierne relatka na boku poistiek su na ovladanie el. zadnych okien aspon u mna,som ich odpojil a dal som na tie kontakty na zapinanie svetiel pekne to ide.tie kontakty v zadu za bsi sa rozoberaju ak niekto nahodou nevie.proste je to super uz nemusim mysliet na svetla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...
V 3. 5. 2008 at 23:54, mmmb napsal:

JInak ještě jednou chválím ty kdo na to přišli a podělili se s námi a potom ještě ty kteří mají trpělivost povzbuzovat a radit ostatním.

 

[upravil dne 3.5.2008 mmmb]

přesně moje slova, jinak také děkuji, těm kdo na to přišli a podělili se o návod:-)Jinak jsem to namontoval dnes, akorát když jsem vyndal modrou propojku, tak šel ven jenom plast a vlastní propojka(kontakty) zůstala v konektoru, tak bylo 5 minut práce navíc :-) Na chybějící kontrolku si snad zvyknu:-) Na 206 mám světla přes BSI a nepodsvícené budíky mi nevadí(jezdím jsem s tím i v noci)ale tam kontrolka svítí:-) Jinak sorry za vytažení starého tématu, ale tohle auto mám teprve 2 roky a tohle téma jsem našel teprve nedávno:-):-)

Jinak mám rok 96 :-)

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...