Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla po nastartování.Jde to u 406?


Sved

Recommended Posts

Mám kámoše co sedlá P307 a byl si v servisu Peugeot upravit nastavení světel v jednotce. Napíchli mu to a za 300,- mu to předělali. Já mám P406 2,0L 16V 97kw 1998 a rád bych si to nechal upravit taky.Problém je, že slečna v servisu neví, jestli to u mího fára jde přes jednotku taky.A když to nepůjde,tak budu muset to napíchnutí na počítač stejně zaplatit:aut.Dělal jste to už někdo? Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že to jde aktivovat až od r. 2002 když už má auto nové páčky (Lucase). Já osobně mám ještě ty staré a pod kobercem u pojistek je taková objímka kde je modré a žluté propojení, které se vymění za dvě relátka a pak to funguje....;)

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek V.

Řekl bych že to jde aktivovat až od r. 2002 když už má auto nové páčky (Lucase). Já osobně mám ještě ty staré a pod kobercem u pojistek je taková objímka kde je modré a žluté propojení, které se vymění za dvě relátka a pak to funguje....;)

Můžeš to, prosím, vyfotit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek V.

Řekl bych že to jde aktivovat až od r. 2002 když už má auto nové páčky (Lucase). Já osobně mám ještě ty staré a pod kobercem u pojistek je taková objímka kde je modré a žluté propojení, které se vymění za dvě relátka a pak to funguje....;)

V tom pripade jsou u Domaskyho kouzelnici, protoze me prehrali pouze soft pres diagnostiku a vse funguje jak ma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek V.

Řekl bych že to jde aktivovat až od r. 2002 když už má auto nové páčky (Lucase). Já osobně mám ještě ty staré a pod kobercem u pojistek je taková objímka kde je modré a žluté propojení, které se vymění za dvě relátka a pak to funguje....;)

To by mně zajímalo.

Víš jaký relátka? Já tam ty propoje mám taky. Teda jestli je to to co myslí Komisar.

[upravil dne 1/10/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak je to to v pravo dole žluté a modré...ta objímka se dá pro lepší manipulaci uvolnit......fotku relátka se sem pokusím hodit..;)

[upravil dne 10/1/06 Radek V.]

[upravil dne 10/1/06 Radek V.]

[upravil dne 10/1/06

Radek V.]

je to to malé černé....;)

[upravil dne 10/1/06 Radek V.]

post-0-1410959486458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně existuje určitě náhrada podobně jako relé stěračů na felicie pasuje do peugeota. Jen najít to správné.

Radku můžeš udělat detail toho schémátka co je na něm na boku? Jo a do který z těch dvou propojek to patří? :myslim

[upravil dne 2/10/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co maji auta se senory pro nocni rozsvicovani!

Po preprogramovani BSI se po nastartovani rozsveci pouze potkavaci svetla a nelze prepnout na dalkova, taktez nesviti podsviceni pristrojovky ...

A hlavne pokud si nechate preprogramovat BSI, tak aby se vam rozsvecovala svetla po nastartovani, prestane vam fungovat onen senzor - takze je to v podstate na nic.

Jinak v AUTO MAREK - to mati na 206ku delali za 250,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...