Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém manžeta


Pavel205

Recommended Posts

mám menší problém na 205: manžeta na vnitřním kloubu poloosy je v háji a známí ze servisu mi řekl, že to nejde sundat že se dá jedině zrepasovat poloosa..ale homokineťák je v pohodě tak se mě do toho nechce vrážet..nevite někdo jestli to fakt nejde rozebrat nějak..prý nejde vytáhnout ten kloub tak jednoduše jak na jiných autech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měj jsem podobnej problém na 106ce. Technik mi řekl že nová přijde na +-700, že to neni jenom kus gumy ale že je to zalisovaný do nějakýho plechu a dá se to vyměnit jedině takhle v celku. Byla trochu prasklá hned u kraje tak mi to stáhl páskou a zdá se to být v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že to musí jít vyměnit, akorát je s tím práce. Hlavně vyber kvalitní manžetu (manžety), aby ti nějaký nekvalitní neprdli za rok. A pozor na ty stahovací pásky, nám k tomu dali takovej drát, kterej se podržel kleštěma natáhnutej a dal se na své místo. Za rok byl pěkně unavenej, ne-li spadnul. Takže radši ty pásky, co se zatáhnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvuj znamej v servisu je pako jestli tomu dobre rozumim je to kratka poloosa kloub u motoru

pokud je to tak je to podstatne jednodussi nez kdyby jsi mnenil mazetu homokinetaku staci pouze vyndat poloosu povolit spony na manzete sundat hlavu kloubu vyndat vazelinu sundat clen s jehlickovimi lozisky stahnnout manzetu nandat novou manzetu nandat clen nandat vazelinu nandaty hlavu zpertlovat mazetu:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...