Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava - Kačírek vs. Patera?


fEdeS

Recommended Posts

405 combi GRI 2.0 - RV.92 - takze klasika, zadni kola do A a strasny rany. Kačírek dělá repase za 6,5tis. Pry tam ze zadni napravy zustanou jen tlumice a kotuce brzd+zaveseni kol.Takze napravnice a skrutny tyce atd. jsou repasovaný? resp. nový? Co vsechno vlastne vymeni? Patera v Radotine ma cenu 5.5tis nejspis jen za repasi napravnice..predstavuju si navareni materialu a soustruzeni. takze NEVI NEKDO, JEKEJ JE ROZDIL V REPASi U KACIRKA A U PATERY? DIKY FDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ti je nemenili, jinak by ti je zapocital a stalo by to vic nez tech 5500. u me se ptal mechaniku jestli mi je menili, kdyz zjistil ze ne, tak sem to mel za 6500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Patery jsem svého času nechal dělat nápravu na 205-ce. Vyměnili akorát ložiska, nápravnice a vše ostatní zůstalo tak jak to bylo. Sice to pak jezdilo víc jak dva roky naprosto bez problémů, ale na jednom kole byl viditelný trochu větší negativní odklon (kolo do A).

Pokud Kačírek v téhle ceně tedy dává i repasovanou nápravnici, dal bych to spíš k němu.

Jo, a mimochodem, netušíte někdo, kolik si Kačírek počítá za takové ty věci okolo, když je ta náprava hodně K.O.? Jako čepy, ramena atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dneska jsem volal do servisu kacirek a dozvedel jsem se, ze u 405 je spodni cena 6,5tis =>repas napravnice 4 loziska a cepy - loziska a cepy novy. Za rameno je priplatek 500 za kus. U patery mi rekli, ze na napravnici nic nenavarujou, jen davaj nejaky plastovy krouzky pod loziska...Uz jsem objednanej na pondeli ke kacirokovi(uz asi 3 tydny)takze jedu tam, ale jen by me pak stvalo ze sem to mohl mit o litr levnejsi a v Praze. Diky fds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte někdo co mám dělat když jsem si koupil alu kola s větším ET vlastně aby mě vylezlo kolo ven,ale když plně obsadím mojí 405tku tak zadní kola mě lehce při nerovnostech silnice škrtnou o lem blatníku??? Potřeboval bych spíš radu jak tam udělat doraz na zadních kolech , jenže jsou tam torzky tak co stím poradte někdo ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Merkurek: dorazy by mely jit prodlouzit i na 405ce.... melo by tam byt neco jako gumovy kuzel v takove jakoby misce.... no a tu misku podlozis treba tak 2cm a melo by to byt OK... Tu miru podlozeni neznam z hlavy, to by chtelo delat metodou pokus-omyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to dělal na GTI i 405 Break a dělali jak nějaké ložisko,tak čep,tak gumové ptákoviny,které jsou zespoda a když je ta náprava úplně v pr...i,tak to na nich leží,ale při jízdě to moc funkci nemá,nikdy se mi nestalo,že by to až k těm dorazům propružilo a to jsem mohl jet jak jsem chtěl.GTI mi dělali v mělníku (ráno jsem to tam nechal auto) jel se školit do Prahy a odpoledne si vyzvedl opravené auto.Chvíli pak trvalo než jsem si na dálnici zvykl :-) 405 dělal předchozí majitel někde v jeseníku a ten tam dokonce dal takovéty maznice a nějaké bronzové vložky (asi u těch ložisek) které daleko více prý vydrží.Doporučovali jednou doroka ty maznice namazat.Měl jsem to necelý rok a žádné pazvuky,bouchání ap. takže spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...