Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motorka 50 ccm - prosím o radu


Trundik

Recommended Posts

jj přesně tak..jedině 12V..kámoš měl 6V a když odbočoval někam tak se modlil aby ho někdo nesestřelil páč blinkr skoro nešlo vidět..chabě svítí světla a tak...

tu jawu neznám ale je to takový komár a díly budou stopro dražší a na simála mají ND skoro všude..na mosquito tak akorát v jawe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dandy bývají i 50 ccm.

Vybral jsem si Simson z roku 1990, 12v, Enduro za celkem slušnou cenu.

Mosquito jsem si byl projet (až v Bzenci), ale asi bych to nebral, protože to má 5 kvaltů a na ten pátej to se mnou vůbec nejelo (čím to je???). Navíc tento kus byl evidentně po bouračce a ne moc dobře spravenej, i když byl za 7 tis. CZK. Jinak se dají sehnat cca od 15 000,- a výše. Když jsem se ptal na ND, tak se dají sehnat, jsou ale dost drahý a ne vždy ihned k sehnání.

Na simsona jsou ND např. tady .

[upravil dne 28/9/2006 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Určitě bych koupil mosquito,u nás tady jezděj tři a nikdo si nestěžuje.Simsony se serou jako model.Díly na to seženeš všude,je to český.Jinak ještě radši bych snad koupil dandy;):papa

Si sundej brejle mámení!!!!! Dandy a mosquito = Trápení. Zkus se na tom projet a uvidíš ten rozdíl. Simson to je DRŽÁK!!! Lepší 50ku neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 6tku a teda svítí pěkně, bliká na hovno ( ale na co je ti na vesnici blinkr že... ), spínač brzdovky na přední brzdě jsem nikdy neviděl na žádnym simsonu. Jináč myslím, že tam je hlavně rozdíl v zapalování, v baterce a v žárovkách. Jinak otáčkoměr mám taky...

Co se roku týče, tak novější simsony mají myslím trošku jinou nádrž. pak co jsem si musel u Endura upravit, tak byl zadní pravej blinkr, protože je u endura za výfukem a věčně zasranej.Zkrátil jsem blatník a světlo i s blinkrama dal výš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Si sundej brejle mámení!!!!! Dandy a mosquito = Trápení. Zkus se na tom projet a uvidíš ten rozdíl. Simson to je DRŽÁK!!! Lepší 50ku neznám.

To toho asi moc neznáš.Měl sem dandýnu 50(najezdil sem na něm 7tisíckm) i 125 (11tisíc km) a žádný trápení to teda nebylo,trápení byl akorát fichtl a bratrův simson(každou chvíli se muselo měnit zapalování,spojka,věčně blbne řazení),to byl taky důvod proč sem to po něm nedědil a koupil něco lepšího a v tý době teda asi i o 10tis.kč dražšího.Kámoš ted přez zimu teda nechal dělat motor(stálo ho to 7čku),má tam i 60ccm píst,ale stejně to furt to není ono....jinak je na prodej asi za 8tis.kč.To mosquito a dandy je asi o 15let novější a tudíš zdřejmě bude i technicky vyspělejší;) nebo snad ne? kámoši to mosquito maj a jak říkám nikdo si nestěžoval,jen se mě moc nelíbí ta nádrž.a dá se sehnat za tejný peníze jako simson.Dandy je teda dražší ale za 15 už musí bejt jako víno.Miranelly bude asi dražší,ale to je už motorka o kategorii vejš.Na ty jawy se furt díly dělaj,ale na simsony už němci delší dobu nedělaj nic:papa

[upravil dne 29/9/06 Crack]

[upravil dne 29/9/06 Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Dandy bývají i 50 ccm.

Vybral jsem si Simson z roku 1990, 12v, Enduro za celkem slušnou cenu.

Mosquito jsem si byl projet (až v Bzenci), ale asi bych to nebral, protože to má 5 kvaltů a na ten pátej to se mnou vůbec nejelo (čím to je???). Navíc tento kus byl evidentně po bouračce a ne moc dobře spravenej, i když byl za 7 tis. CZK. Jinak se dají sehnat cca od 15 000,- a výše. Když jsem se ptal na ND, tak se dají sehnat, jsou ale dost drahý a ne vždy ihned k sehnání.

Na simsona jsou ND např. tady .

[upravil dne 28/9/2006 Trundik]

jo to mohlo bejt bud tím že měl dost najeto a byla už malá komprese,nebo velký kolečko do rychlosti a nebo seš těžkej:D jinak od 15ti se dá snad sehnat už i miranelly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...