Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Těsnění pod palicí 405SRI


Roman

Recommended Posts

Čau lidi,tak už jsem si myslel,že chladicí problémy mám za sebou...Omyl,včera a dnes jsem měl problém nastartovat teplý motor,dáno dokonce s oblakem bílého dýmu...Modří už vědí:DOdpoledne jsem dolil skoro litr vody a jentaktak natočil,když jsem dojel domu tak jsem vyndal svíčky a pod jednou mám vodu:mad:Šlak by mě trefil,proto se ptám nezná někdo nějakého slušného a relativně levného lékaře???:( Zatím vím o jednom,se srovnáním palice a značk.těsněním 5-6.000,- Infarkt na cestě...:o Tak nevím,není to pech? Dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman: v Praze? Zkus www.krokous.cz - ale tipuju, že o moc levněji to s tím srovnáním hlavy nikde nepořídíš.

Už víš, co v tom odešlo? Pokud ta hlava chrupla, bude to klidně i za víc...

Nech na to někoho kouknout, a pokud by to bylo moc špatné, můžem zkusit někde vymyslet jiný motor...

Tak jedna malá, nebo spíš velká změna:

Valda Vašenda, můj známý velmi dobrý mechanik dříve pracující u krokouše, otevírá od září 2003 svůj vlastní servis.

Najdete jej na

http://www.autovasenda.cz

Doporučuji, z vlastní zkušenosti, opravdu umí.

[Editován dne 8/11/03 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rozhodil sítě a večer to potupně táhnu na laně ke známýmu:D,tam to kluci rozhoděj a budem vidět.Jen doufám,že to bude jen těsnění (250 000 je holt 250 000).Ale hlavně tento člověk chce podstatně méně peněz za práci:).Tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde chodíte na ty ceny????? Na Moravě kompletně udělaná hlava /vyčištěná, ventily udělané, snížená/ vyjde tak na litr. a udělat těsnění na SRI , které stojí 600,není takový problém, tipoval bych to na další litr.Aspoň já bych za to vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pažouta včera odtáhl,dneska to kluci rozhoděj a uvidíme co dál.Kdyz už se to bude dělat,tak udělám i rozvodák,ten už má asi taky sví...Jinak s těma cenama je to těžký,jeden má servis tak je drahej,a druhej dělá pro známý se synem v garáži a je levnej (a hlavně je to bývalý kolega:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...