Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kapalina do posilovače a chladiče


MPavel

Recommended Posts

Můžete mi někdo napsat co přesně se lije do posilovače řízení? Nikde jsem to zde nenašel.

A ještě jedna otázečka. Podle čeho poznám (kromě čidla, které rozsvítí kontrolku) zda mam dostatek chladící kapaliny? Koukal jsem se do nádržky na plnění chladící kapaliny, ale tam jsem žádný ukazatel neviděl....

Díky :papa

2.0 99kkw benzin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

do posilovače hydraulický olej,u chladící kapaliny pokud máš nádobku na dolití mimo u nádobky oleje do posilovače tak tam je kontrola jednoduchá pokud odděláš víčko musí býti vidět voda .Blbě to asi píšu ale nevím jak to napsat,prostě je po odšroubování vidět takové véčko,které je vloženo do nádobky a spodek je ponořen v kapalině

A není potřeba nějaký speciální hydraulický olej na bázi kdo ví čeho... Nerad bych něco pokazil... Co přesně liješ ty?

Věčka jsem si tam nevšiml, ale je tam v té nádobce vsazeno nějaké, jak bych to řekl, prostě těleso a to ve vodě ponořené není. Tedy to těleso by mělo být ponořené?

Co se tam správně má nalít? Nevím co tam teď je.

Předtím jsem měl mazdu a tam jsem lil zelený Fridex na bázi ethylenglykolu. To bych asi mohl u peugeota použít též, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...