Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

22. pražský minisraz Džbán


John

Recommended Posts

Původně zaslal: John

BOŽE kam se ta debata zase dostala.... a nejsem Johanka!!!!!!!!!!!!! :grr :grr :grr

Tak, Johne, a je to v řiti:

Kdyby ses takhle hloupě nepřiznal, tak by některé ani nenapadlo s Johankou Tě spojovat (spíš by pátrali v oné dívčí škole, co náš sraz poctila večeří) - ale když ses takhle začal bránit, na mysli prostě začne hlodat (že by někdo viděl Johna v nějakém travesti vystoupení, kde mu Bohouš v rámci tanečního reje koukal do výstřihu???) - jó, na každém šprochu pravdy trochu, z toho se asi jen těžko budeš vykecávat

A propó: Kdy že budeš pořádat ten velký jihočeský sraz??? (kdysi ses v jindřicháči podřekl, a od té doby někteří čekají, čekají, čekají, vousy jim rostou, za chvíli budou mít i děti - a John furt nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

A propó: Kdy že budeš pořádat ten velký jihočeský sraz??? (kdysi ses v jindřicháči podřekl, a od té doby někteří čekají, čekají, čekají, vousy jim rostou, za chvíli budou mít i děti - a John furt nic

Méďo, tohle tady vytahovat.... to bylo přeřeknutí a koukám,že to moje maličkost bude mít furt na talíři... A že někomu rostou vousy a budou mít děti je spíš hezký.... ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz byl dobrej ... dobrej pokec ... ani jsem netušil, že takhle dlouho vydržim ... doufám, že nikdo z vás nemá teďkon bacily!

Slalom jsem chtěl jet taky ... akorát jsem dorazil moc pozdě, tak škoda ... snad jindy ... příště budeme Ferry dva, tak nám to Johana bude muset postavit :roker:D to si vynutíme.

Dívčí škola? Něco z nabídky vypadalo zajímavě - ale byli z daleka a ze vsi:( Neva - příště :D

jenom se to tu ke konci koukám zase zvrtlo ... proč 90% srazovejch threadů se vždy nějak zvrte???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

nooo.....johna neon se k sobe docela tulili....

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

jj můžu potvrdit Neon si našel svojí stálici - Johanku :D:D:D

Vendulko, vendulko ... to si budud pamatovat ... !!! :grr

Bobo: ten den jsem narazil na někoho jinýho ... a už vim, že stálice to rozhodně nebude ...:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Vendulko, vendulko ... to si budud pamatovat ... !!! :grr

Bobo: ten den jsem narazil na někoho jinýho ... a už vim, že stálice to rozhodně nebude ...:D:D:D:D:D:D

Si to klidne pamatuj, vzdyt je to fakt. a tehdy v noci....ste taky chteli k sobe!!!

Si delas sbirku nestalic, ne?:D:D:D

A zvrhava se to, protoze tam jezdis TY a nebo jina zvrhla individua:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Si to klidne pamatuj, vzdyt je to fakt. a tehdy v noci....ste taky chteli k sobe!!!

Si delas sbirku nestalic, ne?:D:D:D

A zvrhava se to, protoze tam jezdis TY a nebo jina zvrhla individua:aut

Vendulko, vendulko,

co jsem Ti proved???

1) Nechtěli ... to se Ti zdály nějaký noční můry...

2) Ne ... jsem spořádaný

3) Pokračování budu 2) jsem spořádaný a tudíž nejsem individuum a na PC ani žádné neznám ...

:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Vendulko, vendulko,

co jsem Ti proved???

1) Nechtěli ... to se Ti zdály nějaký noční můry...

2) Ne ... jsem spořádaný

3) Pokračování budu 2) jsem spořádaný a tudíž nejsem individuum a na PC ani žádné neznám ...

:D:D

Neonku...

1. Jak to vis, kdyz jsi to zaspal a radilo Tve podvedomi?

2. fakt?

3.vychazi z bodu 2:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...