Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kod barvy


Guest Vlas

Recommended Posts

Lze najít někde na 406 kod barvy auta? (např. na bývalem Oplu byl štítek kde bylo napsáno např. color-115 a podle toho se dala objednat barva) A

le u peugeota sem nic takového nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Barva casem bledne. Dobry lakyrnik to namicha podle skutecnosti.

zalezi na odstinu, moji cervenou metalizu jsem kupoval presne podle kodu a strikal s ni kridlo a rozdil neni vubec poznat,

barva je stara 10 let a nijak nevybledla

Jinak seznam kodu a nazvu barev ma na svych strankach clen s nickem Sepp, tak si na nej najdi odkaz v jeho profilu

[upravil dne 27/9/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: P607Olda

Barva casem bledne. Dobry lakyrnik to namicha podle skutecnosti.

zalezi na odstinu, moji cervenou metalizu jsem kupoval presne podle kodu a strikal s ni kridlo a rozdil neni vubec poznat,

barva je stara 10 let a nijak nevybledla

Jinak seznam kodu a nazvu barev ma na svych strankach clen s nickem Sepp, tak si na nej najdi odkaz v jeho profilu

[upravil dne 27/9/06 Ferry]

¨

Jasne kody barev na strankach mam - bohuzel se mi nekdo pokousel \"odcizit\" ci jen narusit stranky a tak jsem byl prinucen je dat na jinou domenu - takze jsou ted zde: http://www.tady.org/peugeot/ - bohuzel je tam v tehle dobe \"pokopana\" cestina\" - takze to bude chvilku trvat nez budou 100% funkcni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

tak jsem se díval a mám skutečně na konci D co jsem se díval do katalogu barev co byly měl jsem podezření na Q ale mám skutečně KMPD...

U sepa tam se nemohu dostat na net a kod můj tam není

ale i ta tva \"Blue\" tam je - jen u modelu od roku ´97 - jsou tam pouze 3 pismena - to ctvrte jen dodatkove - takze tve je KMP - Delft Blue - Pearlescent /to je to D - v cestine \"jemna perletova\"/. Me uz se to tam nechtelo psat - jinak jsou to 4 skupiny /A,B,C,D/

[upravil dne 5/10/2006 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Původně zaslal: komisar

tak jsem se díval a mám skutečně na konci D co jsem se díval do katalogu barev co byly měl jsem podezření na Q ale mám skutečně KMPD...

U sepa tam se nemohu dostat na net a kod můj tam není

ale i ta tva \"Blue\" tam je - jen u modelu od roku ´97 - jsou tam pouze 3 pismena - to ctvrte jen dodatkove - takze tve je KMP - Delft Blue - Pearlescent /to je to D - v cestine \"jemna perletova\"/. Me uz se to tam nechtelo psat - jinak jsou to 4 skupiny /A,B,C,D/

[upravil dne 5/10/2006 Sepp]

Yes!Já mám 97 a mám KMF,ale další označení mám číselné:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...