Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kod pro orig. radio ????


upper9

Recommended Posts

caute, koupil sem si pres inzerat origo autoradio na CD do 206 takoveto co nema displej a komunikuje s pc v kaplicce. uz kdyz sem ho schanel tak ho nekde nabizel i s jakymsi kodem nebo nabizel ze ho nakoduje primo na me auto.to ktere jsem koipil je bez kodu,je mesic stare vytahle z nove mesic stare 206ky ale kod k nemu nebyl. dokonce jsem si volal do peugeota a rekli mi ze zadny kody nejsou treba.radio normalne funguje vsechno ale pravidelne mi po 10 sec. pipa porad dokola tak nevim jestli to neni tim kodem.chci poprosit pokud nekdo ma kod aby mi rekla jakym zpusobem se to radio vlastne koduje jestli je to kod treba ciselny nebo staci na radiu neco vytukat dele pridrzet atd, diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Došel jsem do Peugeotu ve Fryštáku u Zlína. Donesl doklady od auta, nadiktoval VIN kod a druhej den mi rekli kod k radiu - zadarmo prosim.

Omluva- neprecetl sem si cely clanek.

Normalne bych s tim otravoval v Peugeotu - oni urcite budou vedet....problem nastane, az ti oznami tu celkovou sumu - 800,- je sakra dost:nevim

[upravil dne 26.9.06 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak panove problem vyresen, zasel jsem do toho peugeota a byl jsem hned 2x prekvapenej: za prve ze nevedeli co po nich chci s tim radiem ze to jeste nedelali tak jsem jim musel \" poradit \" vsechny rady co jsem tady od vas posbiral tak rikali ze to je logicky:) tak mi to behem 30 minut udelali. druhe prekvapeni byla ceny: napsali diagnostika - zjisteni zavady + nakodovani VIN do raia a stalo me to jenom 275,- Kč ( stejne jako kdyz mi delali automaticke rozsviceni svetel po nastartovani ) tak to je slusny neeeeeeee? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...