Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spotřeba MI16


Guest abarth

Recommended Posts

Zdravim Vas, nemam Peugeoty dlouho, ale mel jsem MI 16 a ta brala 10 i kdyz jsem jel jako kdyz nejel,nedej boze kdybych pridal...Ted mam SRi 1,9 a ta bere 9 a to na to vubec neslapu.No a ted k dotazu.MAm doma motor z MI 16 tak jsem to tam chci dat,ale mam strach aby to nebralo jeste vic nez 10. Jake mate zkusenosti? Nebo jak tu spotrebu dostat dolu,mene plynu uz davat nemuzu...diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz jel \"dalku\" tak mi to vzalo 8,7.Ted to honim cca 3-4 tis otacek coz je cca 130km/h po okreskach a dostavam se propoctem nekam lehce pres 11 (jeste sem nedojel nadrz).Zaklad je mit cistej vzduchovej filtr.Ale MI vzdy brali a brat asi budou takze to zas tak neresim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdětě nějakou dobu s autem který žere 25l/100 jako já a pak hned přejdou počty s dvoulitrovýma motorama...

Když někdo chce jezdit za 5l tak chce aby auto mělo 200kW..

Když někdo chce 200kW tak chce aby to jezdilo za 5l.

Je tady o tom milión témat (Vector už asi šílí)...

Kámoš má v Passatu B3 1.9D, jezdí za poloviční peníze jako já s 605. Jenže když sem s ním jel do Prahy, auto se musí z kopce hnát 160 aby kopec nahoru vyjelo 100.

To já si sice musím připlatit, ale když přišlápnu plyn na 5ce, auto jede jako by se nic nedělo. Při nejhorším podřadím a vystřelím...

Vzpamatujte se :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká spotřeby Mi16 v 405 tak záleží jak s tím umíš jezdit není problém jezdit za 12l furt a nebo vpohodě jezdit tu samou trasu pod 8l/100km s klimou.

Základ je mít auto vpohode všechny filtry palivak atd čistej a pak se můžeš pokoušet o nízkou spotřebu.

Jinak můj průměr je cca 7.5l/100 (klima) v letě a 8.5l zima. Samozřejmě,že není problém jezdit i za 14l (plyn brzda) ale proč když k tomu není důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, jsme rad ze jeste nekdo napsal svuj nazor...tohle tema jsem myslel jako, aby mi vlastnici MI sdelili zkusenosti.Jde mi o to ze prave jedu plynule a jeste jako s hnojem do 90km/h a presto to bere pres 10. Je mi jasny ze kdyz tece pres setrvak 200kW ze to neco vezme ale me to bere moc i kdyz tam tece 30kW.Ted tam mam motor 88kW. O motoru mi 16 je na techto strankach napsano ze bere pod 8 normalne a pri maximu pres 17 to bych pak chapal ale neprijde mi to realny tech 8.Nejde treba vymenit trysky nebo tak neco..Diky jeste z aodpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...