Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenonifikace


Guest 206WRC

Recommended Posts

Spíš byste tu měli míň kecat, a radši zalézt někam do dílny, a kutit. Já měl ve 206 xenony za 20 minut hotový, a to jsem měl původně obyč světla, s dvouvláknovou H4.

to bodmrazu: Smlováš tady pitomej litr, a když jsem Ti dával do ruky xenony za 4.500,- tak jsi mě poslal do hajzlu, že jsem drahej, a že si je seženeš za polovinu... A najednou máš po půl roce pořád ty obyčejný světla, a černý lišty na dveřích.... To je TUNING, co? :o/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Alííí

Spíš byste tu měli míň kecat, a radši zalézt někam do dílny, a kutit. Já měl ve 206 xenony za 20 minut hotový, a to jsem měl původně obyč světla, s dvouvláknovou H4.

to bodmrazu: Smlováš tady pitomej litr, a když jsem Ti dával do ruky xenony za 4.500,- tak jsi mě poslal do hajzlu, že jsem drahej, a že si je seženeš za polovinu... A najednou máš po půl roce pořád ty obyčejný světla, a černý lišty na dveřích.... To je TUNING, co? :o/

OK, tak tu nebudem kecat, přijeď za 4.500 je beru i stou 20 min. montáží....

Ale nesmí být problém např. v tom oslňování atd. v tom případě do toho nejdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám zájem někoho poučovat a psát chytrý řečičky. Vzhledem k tomu, co občas vidím na silnicích ale nezaškodí těch pár řádek napsat. Pokud jsi někde na horizontu potkal originální a dobře nastavený Litronic, tak je to hodně nepříjemné. Zkus si tedy představit, že si tam nějaký blbec narve Litronic bez clonky, bez regulace a ještě si ho nenastaví, tak je to na pováženou.

Litronic ti do H4 dám za půl hodiny taky, ale s jakým výsledkem? Budeš kdekoho oslňovat.

\"Tuningu\" zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bodmrazu: Když si můžeš kupovat podvozek za 18.000, a shánět GTi motor z 205, tak bys mohl dát i něco za čirou optiku, ne? Je to jeden z hlavních rysů auta, a s těma originál světlama moc parády nenaděláš. Machrovali jste tam s Vencou s katalogem, kde byly nesmyslný ceny, Venca odtamtud v životě nic nekoupil, a já Ti říkal, že Ti ty světla dokážu sehnat nový za 5.000 (což je super cena). Měl jsi svou hlavu, a tady vidíš, jak jsi dopadl. Ale je to tvoje kára, nebudu Ti do toho kecat. V Mimoni se přijď podívat, co si předtavuju pod slovem \"ÚPRAVA\". :cool:

dress: Jestli je ta fotka (ikona) aktuální, tak si myslim, že tý 605 by xenony stejně nepomohly... (bez urážky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nechce se mi tady procitat ty vase zabo/mysi valky a proto mi mozna unikly nejaky dulezity veci, ktere jste tu psali. Chci (zatim jen informativne) do 307 dat \"xenony\" Vzhledem k tomu, ze original sada je neco kolem 20.000,- (coz je pro me hodne za svetla), rad bych zvolil nejake cenove prijatelnejsi reseni. Mam patici H7 a chtel bych vedet, jestli je tu nekdo schopny to dat komplet dohroady za nejakou dobrou cenu.

[Editován dne 27/4/04 destiny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis Alesi kazdy ma jiny priority nekdo jako napriklad ty osadi auto 17 palcovymi koly s pneu 215/40 aby mel dobry pocit ale neuvazi to ze ma 90 koni... Nekdo jako treba ja si radsi koupi podvozek!! Protze jak se rika kdo ma podvozek a hezky kola tak muze byt na dlouho spokojen. No a promin ale misto toho abych dal +-11 000 za xeony si radsi koupim ladeny svody a nebo pojedu na dovolenou... Vis musis taky uvazit to ze kazdy nema na to aby si udela tak krasny auto jako ty... Ale mohl by ses alespon naucit dostrikat si ty cerny listy stejnym odstinem... Ja si je radsi necham cerny... Lepsi cerny nez hnusny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se nechci hadat... Nevim co ho to napadlo... kdyz jsme se videli poprvne a rekl bych naposled tak jsme docela rozume pokecali ... a myslim ze mi bylo pochvaleno i auto ale... asi uz ma lepsi a tak ma potrebu me tady porad jen schazovat a rikat mi at si to tak neberu... Jiz dal nebudu regovat na nesmyslne narazky jsme tu od toho aby jsme si poradili jak co udelat a ne si masirovat EGO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem mrázek dušan

nemám zájem někoho poučovat a psát chytrý řečičky. Vzhledem k tomu, co občas vidím na silnicích ale nezaškodí těch pár řádek napsat. Pokud jsi někde na horizontu potkal originální a dobře nastavený Litronic, tak je to hodně nepříjemné. Zkus si tedy představit, že si tam nějaký blbec narve Litronic bez clonky, bez regulace a ještě si ho nenastaví, tak je to na pováženou.

Litronic ti do H4 dám za půl hodiny taky, ale s jakým výsledkem? Budeš kdekoho oslňovat.

\"Tuningu\" zdar.

čau, obávám se, že bodmrazu nereagoval na tebe... :)

[Editován dne 27/4/04 Ondraa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem destiny

Asi mas pravdu, ze je z jeho hovoru citit trocha arogance. :cool: Kazdopadne mi porad nikdo neodpovedel na mou otazku ohledne xenonu do 307 a ceny. Hlavne o tomto je tohle forum a ne o osbnich sporech! Nemam pravdu? :P

Nevím, každý jde svojí cestou, já osobně bych taky nejdříve tunil uvnitř a pak až navenek... Každý ma jinou filozofii, diskofilní teploušek si vytuní kárku a dozadu dá nějakej pořádnej McFun, aby holky na tuningu koukaly do kufru a hlavně to musí mít hodně palců apod., aby na to všichni čuměli, ale to, že to nejede, majitele nezajímá, hlavní je totiž klíčenka na krku a príma svetřík a k tomu príma čiráčky a hlavně co nejhlasitější audio...

A taky třeba když se někomu sejde za jeden měsíc na pokutách za rychlost deset tisíc, tak nastává jistý dočasný problém v úpravách vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Alííí

bodmrazu: Když si můžeš kupovat podvozek za 18.000, a shánět GTi motor z 205, tak bys mohl dát i něco za čirou optiku, ne? Je to jeden z hlavních rysů auta, a s těma originál světlama moc parády nenaděláš. Machrovali jste tam s Vencou s katalogem, kde byly nesmyslný ceny, Venca odtamtud v životě nic nekoupil, a já Ti říkal, že Ti ty světla dokážu sehnat nový za 5.000 (což je super cena). Měl jsi svou hlavu, a tady vidíš, jak jsi dopadl. Ale je to tvoje kára, nebudu Ti do toho kecat. V Mimoni se přijď podívat, co si předtavuju pod slovem \"ÚPRAVA\". :cool:

dress: Jestli je ta fotka (ikona) aktuální, tak si myslim, že tý 605 by xenony stejně nepomohly... (bez urážky)

proč myslíš, že by mi nepomohli? Já to nedělám kvůli tuningu nebo kvůli parádě aby se to někomu líbilo, ale protože hodně jezdím na noc a xenony lépe svítí a méně unavují oči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to se ani porovnávat nedá, 605 není moc spor?ák na tunění, tam jde hlavně o pohodlnost, prostornost, vůbec celkově o komfort při jízdě a konzervativní eleganci a úroveň........

jinak proti sportovním úpravám a tuningu nic nemám, každému dle jeho gusta, ale mě to nebere

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...